Dni Otwarte w komorze normobarycznej w Proszowicach
    Dzisiaj jest poniedziałek, 15 kwietnia 2024 r.   (106 dzień roku) ; imieniny: Adolfiny, Odetty, Wacława M. Dzień Kombatanta    
 |   serwis   |   wydarzenia   |   informacje   |   skarby Ziemi Proszowskiej   |   Redakcja   |   tv.24ikp.pl   |   działy autorskie   | 
 |   wydarzenia terminarz   |   zapowiedzi   | 

serwis IKP / wydarzenia / zapowiedzi / Dni Otwarte w komorze normobarycznej w Proszowicach
O G Ł O S Z E N I A
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
Kursy walut
NBP 2023-01-24
USD 4,3341 +0,23%
EUR 4,7073 -0,24%
CHF 4,7014 -0,22%
GBP 5,3443 -0,38%
Wspierane przez Money.pl


Dni Otwarte w komorze normobarycznej w Proszowicach

(fot. źródła)

Proszowice, 13-02-2024

     NORMOBARIA Proszowice zaprasza w dniach 19.02.2024 - 25.02.2024 do swojej komory normobarycznej na darmowe sesje tlenoterapii.

     Przez cały tydzień zupełnie bezpłatnie można będzie skorzystać z sesji 2- lub 4-godzinnych w ciągu dnia, a nawet spędzić całą noc w komorze. Obowiązują wcześniejsze zapisy i rezerwacja miejsc pod numerami telefonów: 780 284 888 lub 12 271 99 88. Osoby zainteresowane mogą przed zapisem uzyskać również dodatkowe informacje o tej formie naturalnej terapii.

     Komora, w której przebywają uczestnicy sesji, wyróżnia się wysokim standardem użytkowania, jest wyposażona w 12 komfortowych foteli, internet WIFI, telewizję i co ważne jest również przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Sesje nocne odbywają się w wygodnej, 2-osobowej sypialni. W komorze można będzie także skorzystać ze specjalnego fotela do masażu, który zwiększy komfort oraz przyczyni się do uzyskania jeszcze lepszych efektów z tlenoterapii.

     Sesje w komorze normobarycznej polegają na przebywaniu w atmosferze, w której zachodzi dogłębne dotlenienie na poziomie komórkowym. Panuje w niej zwiększone ciśnienie około 1500hPa, co przyspiesza regenerację organizmu, ponieważ umożliwia dotlenienie tkanek. Stężenie tlenu sięga 40%, a ilość dwutlenku węgla dochodzi do 3% - poprawia to przemieszczanie tlenu z krwi do komórek. Dodatkowo super antyoksydant wodór osiąga wartość do 0,5%.

     W tak zmienionych warunkach dochodzi do lepszego utlenowania krwi, a co za tym idzie do lepszego odżywienia na poziomie komórkowym, zachodzi skuteczny detoks, są odprowadzane metabolity i metale ciężkie. Normobaria neutralizuje wolne rodniki tlenowe przyczyniające się do przyspieszonego starzenia wszystkich komórek ciała. Kilkakrotnie wzrasta produkcja komórek macierzystych, intensyfikuje się jego regeneracja, co oznacza, że przyspieszają procesy zdrowienia naszego organizmu. Zmniejszają się stany zapalne, spowalniają procesy starzenia.

     Przy pomocy normobarii stymulujemy układ immunologiczny, hamujemy rozwój bakterii beztlenowych, pomagamy zatrzymać schorzenia neurodegradacyjne. Jest pomocna w autyzmie, depresji, migrenach. Poprawia sen, pamięć i zdolność koncentracji. Więcej o korzyściach z normobarii można przeczytać na https://normobariaproszowice.pl/.

Serdecznie zapraszamy!
- przyjdź, sprawdź, pozwól sobie na chwilę relaksu

red.   

źródła: NORMOBARIA Proszowice

(fot. źródła)


idź do góry powrót


 warto pomyśleć?  
Nie da się zobaczyć mózgu człowieka, ale widać kiedy go brakuje.
(internet)
kwiecień  15  poniedziałek
[9.00]   (Proszowice)
konkurs "Oczarowani bajką" - etap gminy Proszowice
kwiecień  16  wtorek
kwiecień  17  środa
[16.00]   (Miechów)
bezpłatne szkolenie wstępne dla wolontariuszy
kwiecień  18  czwartek
DŁUGOTERMINOWE:
PRZYJACIELE  Internetowego Kuriera Proszowskiego
strona redakcyjna
regulamin serwisu
zespół IKP
dziennikarstwo obywatelskie
legitymacje prasowe
wiadomości redakcyjne
logotypy
patronat medialny
archiwum
reklama w IKP
szczegóły
ceny
przyjaciele
copyright © 2016-... Internetowy Kurier Proszowski; 2001-2016 Internetowy Kurier Proszowicki
Nr rejestru prasowego 47/01; Sąd Okręgowy w Krakowie 28 maja 2001
Nr rejestru prasowego 253/16; Sąd Okręgowy w Krakowie 22 listopada 2016

KONTAKT Z REDAKCJĄ
KONTAKT Z REDAKCJĄ         KONTAKT Z REDAKCJĄ         KONTAKT Z REDAKCJĄ         KONTAKT Z REDAKCJĄ         KONTAKT Z REDAKCJĄ