Twórcy Among Us zapowiadają nową mapę
    Dzisiaj jest piątek, 01 grudnia 2023 r.   (335 dzień roku) ; imieniny: Blanki, Edmunda, Eligiusza Dzień walki z AIDS    
 |   serwis   |   wydarzenia   |   informacje   |   skarby Ziemi Proszowskiej   |   Redakcja   |   tv.24ikp.pl   |   działy autorskie   | 
 |   struktura powiatu   |   nasze parafie   |   konkursy   |   prossoviana   |   zaduszki ZP   |   poszukujemy   |   okaż serce INNYM   |   różne RAS   |   porady, inf.   |   RAS-2   |   RAS-3   | 

serwis IKP / informacje / RAS-2... / Twórcy Among Us zapowiadają nową mapę
O G Ł O S Z E N I A
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
Kursy walut
NBP 2023-01-24
USD 4,3341 +0,23%
EUR 4,7073 -0,24%
CHF 4,7014 -0,22%
GBP 5,3443 -0,38%
Wspierane przez Money.pl


Twórcy Among Us zapowiadają nową mapę


7-12-2020

     Są takie strony jak wybrane bonus za rejestrację bez depozytu czy aplikacje jak Zoom, które w 2020 roku osiągnęły ogromną popularność. Nie da się ukryć, że jednym z wielkich wygranych tego roku jest Among Us. Ta prosta gra stała się ogromnie znana i lubiana zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych. Dowiedzieliśmy się, że nadchodzi nowa mapa dla graczy.

Pierwszy tweet i nowa mapa

     Twórca gry Among Us, firma InnerSloth, wykorzystała niedawno swój pierwszy post z nowo utworzonego konta na Twitterze, aby przedstawić zapowiedź nowej mapy. Post z hasłem: Oto specjalne spojrzenie na nową mapę Among Us, od razu wzbudził ciekawość. Jednocześnie twórcy gry zasugerowali, że znacznie więcej informacji zostanie ujawnionych podczas rozdania nagród Game Awards 2020 10 grudnia. Among Us jest w tym przypadku nominowane do dwóch nagród na tegorocznym rozdaniu. Mowa tu o kategorii Najlepszy tryb wieloosobowy i Najlepsza gra mobilna.

     Nowa mapa ma być czwartą w grze, dołączając do trzech już dostępnych. Każda z nich ma inny układ i ma duży wpływ na przebieg meczów. Nowy zrzut ekranu nie daje nam jednak zbyt wielu wskazówek na temat ogólnego układu niezapowiedzianej mapy. Warto jednak wiedzieć, że pokazuje coś, co wydaje się dużym obszarem kokpitu, wraz z kilkoma ekranami i wszystkimi ważnymi otworami wentylacyjnymi, które to Impostorzy mogą wykorzystywać do poruszania się. Z pewnością pojawienie się nowej mapy będzie dobre dla graczy, gdyż dla wielu osób 3 dotychczasowe lokalizacje mogły być już nużące. Dzięki temu zyskamy przynajmniej coś nowego do odkrywania.

Fenomen Among Us

     Jak już wspomnieliśmy we wstępie, Among Us to jeden z największych hitów tego roku. Produkcja ta stworzona przez studio InnerSloth ukazała się na rynku w 2018 roku. Najpierw obecna była na urządzeniach mobilnych, a potem na pecetach. Jako prosta gra z gatunku indie miała swoich miłośników, jednak to, co się stało w okresie wakacji, było szokujące dla twórców. Gra ta zaczęła nagle być prezentowana przez kilku znanych streamerów na Twitchu czy YouTube, dzięki czemu z miejsca zyskała ogromne rzesze nowych graczy. Tylko w sierpniu pobrano ją blisko 20 mln razy! Jest to gra, która na urządzenia mobilne jest darmowa, zaś na komputery kosztuje kilka dolarów. Nazywana jest mafią w kosmosie. Mamy tu do czynienia z załogą statku kosmicznego, która musi zmierzyć się z awarią pojazdu. Konieczne są zatem naprawy elektryki, systemów podtrzymywania życia, komputerów. Na statku może przebywać od 4 do 10 graczy. Jednak wśród nich może znajdować się jeden lub kilku Impostorów. Są to sabotażyści, którzy mogą uszkadzać kolejne moduły lub zabijać załogę. Tylko my wiemy, czy jesteśmy członkiem załogi, czy Impostorem.

     W czasie rozgrywki możemy wezwać innych członków na naradę, gdzie następuje głosowanie, kto jest tym złym. Może się tak zdarzyć, jeśli znajdziemy ciało, widzieliśmy coś podejrzanego. Trzeba jednak pamiętać, że w czasie głosowania, po którym ze statku wyrzucany na śmierć jest jeden z graczy, Impostor będzie specjalnie wskazywać innych graczy - to będziemy robić, jeśli my jesteśmy tym złym. Wygrywa zatem ta strona, która albo wyeliminuje Impostora, albo doprowadzi do śmierci załogi, poważnej awarii. Gra cechuje się bardzo prostą grafiką, szybką rozgrywką. Niedawno wprowadzono także nowy tryb Frantic Mode, który jeszcze bardziej urozmaica zabawę.

red.   idź do góry powrót


 warto pomyśleć?  
Zawsze jest dobry dzień, kiedy otwierasz szczęśliwe oczy.
(ks. Jan Twardowski)
grudzień  1  piątek
grudzień  2  sobota
grudzień  3  niedziela
[15.00-19.00]   (Karwin)
Spotkanie z historią - nieznana historia I. wojny światowej - ważne wydarzenie w Karwinie
[15.00]   (Pałecznica)
Mikołajki 2023 w Pałecznicy
[16.00]   (Klimontów)
Święty Mikołaj w Klimontowie...
[17.00]   (Proszowice)
"Tribute to ZBIGNIEW WODECKI!" - koncert zespołu Zacznij od Bacha
grudzień  4  poniedziałek
DŁUGOTERMINOWE:
PRZYJACIELE  Internetowego Kuriera Proszowskiego
strona redakcyjna
regulamin serwisu
zespół IKP
dziennikarstwo obywatelskie
legitymacje prasowe
wiadomości redakcyjne
logotypy
patronat medialny
archiwum
reklama w IKP
szczegóły
ceny
przyjaciele
copyright © 2016-... Internetowy Kurier Proszowski; 2001-2016 Internetowy Kurier Proszowicki
Nr rejestru prasowego 47/01; Sąd Okręgowy w Krakowie 28 maja 2001
Nr rejestru prasowego 253/16; Sąd Okręgowy w Krakowie 22 listopada 2016

KONTAKT Z REDAKCJĄ
KONTAKT Z REDAKCJĄ         KONTAKT Z REDAKCJĄ         KONTAKT Z REDAKCJĄ         KONTAKT Z REDAKCJĄ         KONTAKT Z REDAKCJĄ