HyperX's Pulsefire Haste - ultralekka mysz dla graczy
    Dzisiaj jest środa, 17 lipca 2024 r.   (199 dzień roku) ; imieniny: Aleksego, Bogdana, Martyny    
 |   serwis   |   wydarzenia   |   informacje   |   skarby Ziemi Proszowskiej   |   Redakcja   |   tv.24ikp.pl   |   działy autorskie   | 
 |   struktura powiatu   |   nasze parafie   |   konkursy   |   prossoviana   |   zaduszki ZP   |   poszukujemy   |   okaż serce INNYM   |   różne RAS   |   porady, inf.   |   RAS-2   |   RAS-3   | 

serwis IKP / informacje / RAS-2... / HyperX's Pulsefire Haste - ultralekka mysz dla graczy
O G Ł O S Z E N I A
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
Kursy walut
NBP 2023-01-24
USD 4,3341 +0,23%
EUR 4,7073 -0,24%
CHF 4,7014 -0,22%
GBP 5,3443 -0,38%
Wspierane przez Money.pl


HyperX's Pulsefire Haste - ultralekka mysz dla graczy


13-11-2020

     Gracze, którzy przyzwyczaili się do grania w kasynach, nie potrzebują za bardzo dobrego sprzętu. Wystarczy im często zwykła myszka i klawiatura do obsługi gier typu vulkanbet darmowe spiny. Jednak w przypadku gier komputerowych, zwłaszcza online dobry sprzęt dla gracza to już podstawa. Być może dobrym rozwiązaniem okaże się HyperX's Pulsefire Haste - ultralekka mysz dla graczy.

Co warto wiedzieć o HyperX's Pulsefire Haste?

     Najnowsza na rynku mysz HyperX Pulsefire Haste to lekkie urządzenie dla graczy bez zbędnych dodatków, a przy tym w konstrukcji plastra miodu. Firma HyperX ogłosiła swoją najnowszą przewodową mysz do gier o nazwie Pulsefire Haste, której główną cechą ma być waga 59 gramów. Wynika to choćby z faktu, że obudowa została wykonana w formie plastra miodu z wieloma sześciokątnymi otworami. Co ciekawe, nie jest ona pierwszą firmą, która zdecydowała się na taki styl, a ów plaster miodu to wręcz najnowszy trend w branży.

     Jeśli mielibyśmy do czegoś porównać nową mysz od HyperX, to najbardziej przypomina nam ona model Glorious PC Gaming Race Model O. Obie są przeznaczone dla osób leworęcznych, jak i praworęcznych, posiadają podobną wagę, jak i sprzedawane są w podobnej cenie. Pulsefire Haste wyposażona została w dwa główne przyciski myszy i przełącznik DPI, który akurat znajduje się nieco bliżej naszej dłoni niż kółko przewijania z podświetleniem LED. Ciekawe jest tutaj to, że za pomocą aplikacji komputerowej możemy nie tylko modyfikować podświetlenie myszki, lecz i je całkowicie wyłączyć. Ponadto możemy przypisać przyciskom odpowiednią funkcję, jak i również zarządzać DPI. Pleciony przewód o długości 1,8 metra powinien być wystarczający dla komfortu każdego gracza.

     HyperX Pulsefire Haste wyposażona została w czujnik PixArts PAW3335, który ma za zadanie dokładne śledzenie ruchów myszki. Charakteryzuje się przy tym czułością maksymalną do 16000 DPI i konfigurowalnymi ustawieniami DPI. Na starcie mamy 400, 800, 1600 i 3200 DPI, jednak dzięki oprogramowaniu można je dostosować do własnych preferencji. Według zapewnień firmy zastosowane w myszce mechaniczne przełączniki typu Golden Micro firmy TTC, mają wytrzymać do 60 milionów kliknięć. Na wyposażeniu znajdują się także białe rolki PTFE, które cechują się niskim współczynnikiem tarcia, przez co zapewniają bardzo płynną jazdę na podkładce pod mysz. Ponadto standardowe opakowanie zawiera zapasowy zestaw rolek PTFE i taśmę chwytną, które można samodzielnie przykleić.

     Nowa mysz dla graczy wyceniona została na 50 dolarów. W oficjalnej polskiej dystrybucji powinniśmy się spodziewać ceny w okolicach 269 złotych. Choć nie jest to produkt idealny, to jednak pewnymi możliwościami i designem może stać się popularny wśród graczy.

Co warto wiedzieć o HyperX?

     HyperX to coraz bardziej znana i ceniona marka gamingowa na rynku. Stanowi oddział rozwijający firmy Kingston Technology. Sama marka narodziła się w 2002 roku, kiedy to zadebiutowała na rynku wysokowydajną pamięcią DDR1 o wielkości 256 MB, 512 MB. Od tego momentu firma ruszyła z dynamicznym rozwojem. Obecnie zajmuje się tworzeniem klawiatur, myszek, zestawów słuchawkowych, podkładek pod myszy, modułów pamięci, dysków SSD, pamięci flash USB.

     Firma stawia nie tylko na wysoką jakość podzespołów, lecz i samych komponentów, przez co jej produkty są wytrzymałe, a przy tym stylowe. Obecnie HyperX dodatkowo angażuje się w branży między innymi poprzez sponsoring ponad 20 drużyn gamingowych, jak i jest jednym ze sponsorów imprez Intel Extreme Masters i Dreamhack.

red.   idź do góry powrót


 warto pomyśleć?  
Tańcz, zanim muzyka się skończy.
Żyj, zanim Twoje życie się skończy.
(cytaty bliskie sercu)
lipiec  17  środa
lipiec  18  czwartek
lipiec  19  piątek
lipiec  20  sobota
DŁUGOTERMINOWE:
PRZYJACIELE  Internetowego Kuriera Proszowskiego
strona redakcyjna
regulamin serwisu
zespół IKP
dziennikarstwo obywatelskie
legitymacje prasowe
wiadomości redakcyjne
logotypy
patronat medialny
archiwum
reklama w IKP
szczegóły
ceny
przyjaciele
copyright © 2016-... Internetowy Kurier Proszowski; 2001-2016 Internetowy Kurier Proszowicki
Nr rejestru prasowego 47/01; Sąd Okręgowy w Krakowie 28 maja 2001
Nr rejestru prasowego 253/16; Sąd Okręgowy w Krakowie 22 listopada 2016

KONTAKT Z REDAKCJĄ
KONTAKT Z REDAKCJĄ         KONTAKT Z REDAKCJĄ         KONTAKT Z REDAKCJĄ         KONTAKT Z REDAKCJĄ         KONTAKT Z REDAKCJĄ