Uroczyste otwarcie nowej sali prób w Luborzycy


Luborzyca, 14-10-2021

     W tę niedzielę, 17 października o godzinie 11.00 mszą święta w kościele parafialnym w Luborzycy rozpoczną się uroczystości związane z otwarcie nowej sali prób miejscowej orkiestry "Kosynierzy".

     Na swoim profilu fb muzycy z Luborzycy napisali: [...] Będąc na kościelnym parkingu na pewno zwróciliście uwagę, że kosynierska sala prób przechodzi kompleksową metamorfozę. Teraz chcemy zaprosić Was do wnętrza gdzie udało nam się stworzyć pomieszczenia, których tak bardzo brakowało w naszej dotychczasowej działalności - w szczególności profesjonalnie wyposażone sale dydaktyczne niezbędne do prowadzenia indywidualnych lekcji gry na instrumentach w ramach projektu Młodzi Kosynierzy.

W przyszłą niedzielę nie zabraknie oczywiście dobrej muzyki. Będziecie świadkami pierwszego wspólnego występu Orkiestry Młodzi Kosynierzy oraz Orkiestry (trochę starsi) Kosynierzy, wobec czego przy Waszym udziale ta parapetówka przejdzie do historii! Podczas kosynierskiego "dnia otwartego" będzie można także uzyskać szczegółowe informacje dotyczące projektu Młodzi Kosynierzy oraz zapisać pociechę na lekcje gry.

Na podziękowania przyjdzie jeszcze czas, ale nie sposób nie wspomnieć o naszych Partnerach. Bez ich wsparcia ta ogromna i kosztowna inwestycja nie zostałaby zrealizowana [...]
.

ZAPRASZAMY!!!
szczegóły na plakacie poniżej:

red.   

Źródło: orkiestra "Kosynierzy" z Luborzycy

 (fot. orkiestra "Kosynierzy" z Luborzycy)
Artykuł pochodzi ze strony: Internetowego Kuriera Proszowskiego
Zapraszamy: http://www.24ikp.pl/wydarzenia/zapowiedzi/20211014luborzyca_prob/art.php