![]() | ||||||||||
Ciekawy wernisaż, nietuzinkowy artysta
Proszowice, 23-05-2025 Wczoraj w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Proszowicach odbył się wernisaż proszowickiego artysty fotografika/filmowca "Proszowice w obiektywie Stanisława Bernackiego". Liczne grono przybyłych gości, w tym brat twórcy, senator RP Włodzimierz Bernacki i burmistrz Proszowic mogło podziwiać piękne zdjęcia i filmy wykonane przez Staszka (szkoda, że tak mało, chciałoby się oglądać więcej takich ujęć naszego miasta i Ziemi Proszowskiej).
Stanisławowi Bernackiemu życzymy aby pasja do fotografii nigdy nie zgasła, a każdy kadr przynosił jemu satysfakcję, a innym inspirację ;).
Wystawa będzie dostępna od 12 czerwca br. Zapraszamy SERDECZNIE - warto!red. źródła: Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Proszowicach
| ||||||||||
Materiał pochodzi z portalu Internetowy Kurier Proszowski (https://www.24ikp.pl)
Zapraszamy! |