facebook
Piłkarskie resume powiatu proszowickiego 006 - poniżej oczekiwań

    Dzisiaj jest sobota, 27 lutego 2021 r.   (58 dzień roku) ; imieniny: Gagrieli, Liwii, Leonarda    
 |   serwis   |   wydarzenia   |   informacje   |   skarby Ziemi Proszowskiej   |   Redakcja   |   tv.24ikp.pl   |   działy autorskie   |   praca-Jobsora   | 
 |   kultura-oświata   |   sport   |   społeczeństwo   |   mieszkańcy   |   natura   |   w szerszej perspektywie   |   foto - relacje   | 

serwis IKP / sport / Piłkarskie resume powiatu proszowickiego 006 - poniżej oczekiwań
O G Ł O S Z E N I A


Piłkarskie resume powiatu proszowickiego 006 - poniżej oczekiwań

(fot. ikp)

Proszowice, 26-09-2018

     Kolejny występ poniżej oczekiwań w KO (Kraków 1) zaliczyła Proszowianka Proszowice, która zremisowała jedynie z klubem Spójnia Osiek (gm. Olkusz) 1:1. Proszowianka utrzymała 3 miejsce w lidze, ale do lidera, Sokoła Kocmyrzów traci już 3 punkty, a do drugiej Grębałowianki Kraków 2 punkty. Oba zespoły mają jednak do rozegrania zaległy mecz między sobą, więc przewaga jednego z nich, albo w razie remisu obydwu może się jeszcze zwiększyć.

     Nienajlepiej zaprezentowali się nasi reprezentacji w A Klasie (Kraków 1). Zarówno Szreniawa Koszyce, jaki i Wierzbowianka Wierzbno przegrały swoje mecze 1:2. Szreniawa musiała uznać wyższość Kapitolu Racławice, a Wierzbowianka Eklera Baranówka (gm. Kocmyrzów- Luborzyca).

     Dużo lepiej wypadła grająca na tym samym poziomie rozgrywkowym, tyle, że w grupie Wieliczka Nadwiślanka Nowe Brzesko. Zespół z Nowego Brzeska grał tak samo jak Szreniawa i Wierzbowianka na wyjeździe, ale im udało się ograć gospodarzy, czyli w tym przypadku Piasta Łapanów 3:1. Dzięki temu zwycięstwu Nadwiślanka wskoczyła na podium swojej ligi, a konkretnie na 3 miejsce.

     To jednak nie jedyne zwycięstwo Nadwiślanki w ubiegłym tygodniu. 19 września rozgrywali swój mecz 3 rundy PP Grupy Kraków - Wieliczka z klubem Targowianka Targowisko (gm. Kłaj). Mecz w regulaminowym czasie gry zakończył się wynikiem 1:1 i po raz drugi w tegorocznej edycji tych rozgrywek gracze Nadwiślanki przystąpili do serii rzutów karnych. Po raz drugi wyszli z nich zwycięsko (6:5). Dzięki wygranej klub z Nowego Brzesko zapewnił sobie awans do półfinału rozgrywek.

     Pierwszy raz w tym sezonie kompletu punktów w lidze nie zdobył Płomień Kościelec. Klub z gminy Proszowice zremisował 0:0 na wyjeździe z Trątnowianka Trątnowice (gm. Słomniki). Jeszcze gorsze humory po swoim meczu z Spartą Skrzeszowice (gm. Kocmyrzów-Luborzyca) mieli zapewne gracze Milenium Radziemice, gdyż mecz zakończył się ich porażką 2:8.

     Nie odbyły się spotkania dwóch naszych pozostałych reprezentantów w krakowskiej B Klasie. Do Klimontowa na mecz z Agricolą nie dojechał LKS II Niedźwiedź (gm. Słomniki). Z tego samego powodu nie odbył się także drugi z meczów naszego zespołu, tyle, że tym razem to "nasi", czyli Iskra Pałecznica nie dojechali do Słomnik na mecz z drugą drużyną tamtejszej Słomniczanki. Gdy zapadnie decyzja o tym czy mecze te zostaną zweryfikowane, jako walkowery, czy powtórzone poinformujemy o tym.

Najbliższe mecze zespołów z naszego powiatu
(w nawiasach aktualne miejsca zespołów w lidze)

KO (Kraków 1)

(30.09 15:30): Prądnik Sułoszowa (13) - Proszowianka Proszowice (3)

A Klasa (Kraków 1)

(30.09 15:00): Wierzbowianka Wierzbno (14) - Michałowianka Michałowice (8)
(30.09 16:00): Szreniawa Koszyce (7) - Partyzant Dojazdów (2)

A Klasa (Wieliczka)

(29.09 16:30): Błękitni Bodzanów (2) - Nadwiślanka Nowe Brzesko (3)

B Klasa (Kraków 1)

(30.09 14:00): Novi Narama (11) - Agricola Klimontów (8)
(30.09 16:00): Płomień Kościelec (2) - Maszycanka Maszyce (3)
(30.09 16:00): Iskra Pałecznica (9) - Trątnowianka Trątnowice (4)
Milenium Radziemice pauzuje.Mateusz Gajda   idź do góry powrót


 warto pomyśleć?  
Ludzie są jak kwiaty; stworzeni do tego, aby się rozwijać.
(Andre Liege)
luty  27  sobota
luty  28  niedziela
marzec  1  poniedziałek
marzec  2  wtorek
DŁUGOTERMINOWE:


PRZYJACIELE  Internetowego Kuriera Proszowskiego
strona redakcyjna
regulamin serwisu
zespół IKP
dziennikarstwo obywatelskie
legitymacje prasowe
wiadomości redakcyjne
logotypy
patronat medialny
archiwum
reklama w IKP
hierarchia
parametry
miejsce prezentacji
ceny
przyjaciele
copyright © 2016-... Internetowy Kurier Proszowski; 2001-2016 Internetowy Kurier Proszowicki
Nr rejestru prasowego 47/01; Sąd Okręgowy w Krakowie 28 maja 2001
Nr rejestru prasowego 253/16; Sąd Okręgowy w Krakowie 22 listopada 2016

KONTAKT Z REDAKCJĄ
KONTAKT Z REDAKCJĄ         KONTAKT Z REDAKCJĄ         KONTAKT Z REDAKCJĄ         KONTAKT Z REDAKCJĄ         KONTAKT Z REDAKCJĄ