facebook
Zwycięska passa Milenium trwa

    Dzisiaj jest wtorek, 19 grudnia 2018 r.   (352 dzień roku) ; imieniny: Beniaminy, Dariusza, Gabrieli    
 |   serwis   |   wydarzenia   |   informacje   |   skarby Ziemi Proszowskiej   |   Redakcja   |   tv.24ikp.pl   |   działy autorskie   | 
 |   kultura-oświata   |   sport   |   społeczeństwo   |   mieszkańcy   |   natura   |   w szerszej perspektywie   |   foto - relacje   | 

serwis IKP / sport / Zwycięska passa Milenium trwa
O G Ł O S Z E N I A
patronaty IKP


Zwycięska passa Milenium trwa

rzut karny dla Milenium, wykonuje Michał Szarlej (fot. Zbigniew Pałetko)
Michał Szarlej - zdobywca bramki z rzutu karnego (fot. Zbigniew Pałetko)
Przemysław Mazurek, zdobywca pierwszego gola (fot. Zbigniew Pałetko)

Radziemice, 31-10-2017

     W sobotę, 29 października LKS Milenium podejmowało i pokonało na boisku w Pałecznicy klub Olimpia Czaple Wielkie. Zawodnicy zespołu z Radziemic wyszli na boisko z optymistycznym nastawieniem po ostatnich zwycięstwach. Przypomnijmy, że pierwszy mecz z Olimpią zakończył się porażką aż 5:1.

     Już na samym początku spotkania Piotr Krężołek w angielskim stylu wrzucić piłkę z autu w pole karne przeciwnika, a Przemysław Mazurek umieścił piłkę w bramce. Około 20 minuty później Krzysztof Nowak wywalczył rzut karny. Do jedenastki podszedł Michał Szarlej. Bramkarz rywali wybronił strzał, lecz przy dobitce Michała był bezradny. Tak więc pierwsza połowa zakończyła się dla Milenium wynikiem 2:0.

     Przez większość czasu drugiej połowy żadna z drużyn nie mogła zdobyć bramki. Dopiero Adam Nowak spróbował przelobować bramkarza niestety piłka uderzyła w słupek. Na szczęście w odpowiednim miejscu znalazł się Marcin Śliwa, który dobił piłkę do pustej bramki. Wydawało się, że bramkarz LKS-u pierwszy raz zakończy mecz z czystym kontem co potwierdziłoby całkowitą dominację Milenium. Niestety pod sam koniec spotkania, rozluźniona już obrona popełniła błąd co wykorzystał przeciwnik. Jednak nie wpłynęło to już na obraz meczu, który zakończył się zwycięstwem 3:1.

    Zawodnicy z Olimpii Czaple Wielkie cały mecz grali nerwowo, agresywnie, powodując liczne faule. Otrzymali trzy żółte kartki oraz w drugiej połowie jedną czerwoną.

     Po ostatnim meczu zawodnicy skrycie myślą o awansie. Jeżeli zagrają rundę wiosenną tak, jak ostatnie mecze to awans mają zapewniony. Z braku boiska do piłki nożnej na terenie gminy Radziemice, Milenium mecze rozgrywa na wynajętym boisku w Pałecznicy. Dodać należy, że z każdym tygodniem do zespołu Milenium zapisują się nowi zawodniczy, a liczba kibiców systematycznie wzrasta.

Zapraszamy na ostatni mecz jesiennej rundy Milenium. Derbowe spotkanie przeciwko Iskrze Pałecznica odbędzie się 12 listopada (niedziela) o 13.30.

rezerwowi Milenium (fot. Zbigniew Pałetko)


Zbigniew Pałetko   


Bramki dla LKS Milenium zdobyli: Przemysław Mazurek, Michał Szarlej, Marcin Śliwa.

Skład LKS Milenium: Bartosz Śliwa - Grzegorz Banasiak, Maciej Sikorski, Grzegorz Śliwa, Bartłomiej Dukała - Szymon Sikora, Przemysław Mazurek, Michał Szarlej - Krzysztof Nowak, Piotr Krężołek, Marcin Śliwa.
Rezerwowi: Adam Nowak, Michał Szastak, Marcin Mazurek.
Trener: Marcin Wąsowicz.idź do góry powrót


 warto pomyśleć?  
Raj nie jest z tego świata, ale są na nim jego fragmenty.
(Anonim)
grudzień  19  środa
grudzień  20  czwartek
grudzień  21  piątek
grudzień  22  sobota
DŁUGOTERMINOWE:


PRZYJACIELE  Internetowego Kuriera Proszowskiego
strona redakcyjna
regulamin serwisu
zespół IKP
dziennikarstwo obywatelskie
legitymacje prasowe
wiadomości redakcyjne
logotypy
patronat medialny
archiwum
reklama w IKP
hierarchia
parametry
miejsce prezentacji
ceny
przyjaciele
copyright © 2016-... Internetowy Kurier Proszowski; 2001-2016 Internetowy Kurier Proszowicki
Nr rejestru prasowego 47/01; Sąd Okręgowy w Krakowie 28 maja 2001
Nr rejestru prasowego 253/16; Sąd Okręgowy w Krakowie 22 listopada 2016

KONTAKT Z REDAKCJĄ
KONTAKT Z REDAKCJĄ         KONTAKT Z REDAKCJĄ         KONTAKT Z REDAKCJĄ         KONTAKT Z REDAKCJĄ         KONTAKT Z REDAKCJĄ