facebook
Komunikat z przeprowadzonych zawodów pływackich
Loading

    Dzisiaj jest czwartek, 21 czerwca 2018 r.   (172 dzień roku) ; imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa Święto Muzyki    
 |   serwis   |   wydarzenia   |   informacje   |   skarby Ziemi Proszowskiej   |   Redakcja   |   tv.24ikp.pl   |   działy autorskie   | 
 |   kultura-oświata   |   sport   |   społeczeństwo   |   mieszkańcy   |   natura   |   w szerszej perspektywie   |   foto - relacje   | 

serwis IKP / sport / Komunikat z przeprowadzonych zawodów pływackich
O G Ł O S Z E N I A
patronaty IKP



Komunikat z przeprowadzonych zawodów pływackich

(fot. signovum.pl)
(fot. zbiory ikp)

Proszowice, 4-10-2017

     2 października (poniedziałek) na Basenie MOSiR w Proszowicach odbyły się Powiatowe Zawody Pływackie o Puchar Prezesa MOSiR w Proszowicach. Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Proszowicach oraz MOSiR w Proszowicach. Zawody odbyły się w trzech kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły średnie. Wśród szkół podstawowych wystartowało 41 pływaków (17 dziewcząt i 24 chłopców), gimnazja - 43 (17 dziewcząt i 26 chłopców) i 5 pływaków ze szkół średnich (2 dziewczyny i 3 chłopców). Zawody zostały przeprowadzone w trzech stylach pływackich: grzbietowym, klasykiem i dowolnym oraz sztafetach 4x50 dowolnym w kategorii szkół podstawowych i gimnazjalnych.

Kolejność pięciu najlepszych w każdym stylu

Szkoły podstawowe dziewczęta styl grzbietowy:

1 miejsce Stopińska Aleksandra - 0.50.4 Szkoła Podstawowa nr1 w Proszowicach
2 miejsce Kościk Amelia - 0.59. Szkoła Podstawowa w Koniuszy
3 miejsce Janik Wiktoria - 1.00 Szkoła Podstawowa nr 1 w Proszowicach
4 miejsce Gładysz Zofia - 1.02.7 Szkoła Podstawowa nr 1 w Proszowicach
5 miejsce Adamczyk Otylia - 1.07.02 Szkoła Podstawowa nr 1 w Proszowicach

Szkoły Podstawowe dziewczęta styl klasyczny:

1 miejsce Ciepielewska Julia - 0.53 Szkoła Podstawowa nr 1 w Proszowicach
2 miejsce Żabińska Katarzyna - 0.59 Szkoła Podstawowa w Ostrowie
3 miejsce Serafin Amelia - 1.08 Szkoła Podstawowa w Biórkowie Wielkim
4 miejsce Roguszewska Amelia - 1.14 Szkoła Podstawowa w Nowym Brzesku
5 miejsce Kubik Justyna - 1.15 Szkoła Podstawowa w Nowym Brzesku

Szkoły Podstawowe dziewczęta styl dowolny:

1 miejsce Stopińska Aleksandra - 0.42 Szkoła Podstawowa nr 1 w Proszowicach
2 miejsce Zabińska Katarzyna - 0.53 Szkoła Podstawowa w Ostrowie
3 miejsce Ciepielewska Julia - 0.54 Szkoła Podstawowa nr 1 w Proszowicach
4 miejsce Kościk Amelia - 0.57 Szkoła Podstawowa w Koniuszy
5 miejsce Rolek Aleksandra 1.01 Szkoła Podstawowa w Radziemicach

Szkoły Podstawowe dziewczęta sztafeta 4x50 styl dowolny

1 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 1 w Proszowicach

Szkoły Podstawowe chłopcy styl grzbietowy:

1 miejsce Jędras Filip - 0.55.1 Szkoła Podstawowa nr 1 w Proszowicach
2 miejsce Piorunowicz Wiktor - 0.56 Szkoła Podstawowa w Koniuszy
3 miejsce Bletek Piotr - 1.02 Szkoła Podstawowa nr 1 w Proszowicach
4 miejsce Banaś Piotr - 1.05 Szkoła Podstawowa nr 1 w Proszowicach
5 miejsce Grodzki Wojciech - 1.21 Szkoła Podstawowa w Koniuszy

Szkoły Podstawowe chłopcy styl klasyczny:

1 miejsce Gil Filip - 0.49 Szkoła Podstawowa nr 1 w Proszowicach
2 miejsce Pabiańczyk Jakub - 0.54 Szkoła Podstawowa nr 1 w Proszowicach
3 miejsce Jędras Filip - 0.56 Szkoła Podstawowa nr 1 w Proszowicach
4 miejsce Styczeń Jakub - 1.10 Szkoła Podstawowa w Biórkowie Wielkim
5 miejsce Pokorniak Kacper - 1.21 Szkoła Podstawowa w Biórkowie Wielkim

Szkoły Podstawowe chłopcy styl dowolny:

1 miejsce Pabiańczyk Jakub - 0.41.6 Szkoła Podstawowa nr 1 w Proszowicach
2 miejsce Gil Filip - 0.41.9 Szkoła Podstawowa nr 1 w Proszowicach
3 miejsce Tałach Brunon - 045 Szkoła Podstawowa nr 1 w Proszowicach
4 miejsce Piorunowicz Wiktor - 0.51 Szkoła Podstawowa w Koniuszy
5 miejsce Styczeń Jakub - 0.52 Szkoła Podstawowa w Biórkowie Wielkim

Szkoły Podstawowe chłopcy sztafeta 4x50 styl dowolny

1 miejsce Szkoła Podstawowa nr 1 w Proszowicach

Gimnazja dziewczęta styl grzbietowy:

1 miejsce Grzyb Gabriela - 0.55 Gimnazjum Proszowice
2 miejsce Gołąb Natalia - 0.56 Gimnazjum Nowe Brzesko
3 miejsce Gaweł Karolina - 0.57 Gimnazjum Pałecznica
4 miejsce Maćkowska Klaudia - 0.59.7 Gimnazjum Pałecznica
5 miejsce Karwat Zuzanna - 1.01 Szkoła Podstawowa nr 1 w Proszowicach

Gimnazja dziewczęta styl klasyczny:

1 miejsce Stachel Emilia - 0.45 Gimnazjum Proszowice
2 miejsce Grzyb Gabriela - 0.53 Gimnazjum Proszowice
3 miejsce Gaweł Karolina - 0.55 Gimnazjum Pałecznica
4 miejsce Iwanowska Aleksandra - 0.56.4 Gimnazjum Proszowice - Szkoła Podstawowa nr 2
5 miejsce Styk Zuzanna - 0.56.9 Gimnazjum Proszowice

Gimnazja dziewczęta styl dowolny:

1 miejsce Puchalska Magdalena - 0.45 Gimnazjum Proszowice - Szkoła Podstawowa nr 2
2 miejsce Stachel Emilia - 0.46 Gimnazjum Proszowice
3 miejsce Gaweł Karolina - 0.52 Gimnazjum Pałecznica
4 miejsce Sikora Justyna - 1.03 Gimnazjum Pałecznica
5 miejsce Maćkowska Klaudia - 1.08 Gimnazjum Pałecznica

Gimnazja dziewczęta sztafeta 4x50 stylem dowolnym

1 miejsce Gimnazjum Proszowice

Gimnazja chłopcy styl grzbietowy:

1 miejsce Samoiłow Leon - 0.51 Gimnazjum Proszowice
2 miejsce Brzęk Bartosz - 0.53 Gimnazjum Biórków Wielki
3 miejsce Skiba Artur - 0.55 Gimnazjum Radziemice
4 miejsce Zawartka Igor - 1.00.8 Gimnazjum Proszowice - Szkoła Podstawowa nr 2
5 miejsce Gorzałczany Mikołaj - 1.05.7 Gimnazjum Nowe Brzesko

Gimnazja chłopcy styl klasyczny:

1 miejsce Lorens Kacper - 0.52 Szkoła Podstawowa nr 1 w Proszowicach
2 miejsce Patoła Piotr - 0.53 Gimnazjum Proszowice - Szkoła Podstawowa nr 2
3 miejsce Frączek Michał - 0.56 Szkoła Podstawowa nr 1 w Proszowicach
4 miejsce Porębski Jakub - 0.58 Gimnazjum Radziemice
5 miejsce Trzepałka Bartosz - 1.00 Gimnazjum Nowe Brzesko

Gimnazja chłopcy styl dowolny:

1 miejsce Nowak Jakub - 0.39 Gimnazjum Radziemice
2 miejsce Łakomy Maciej - 0.39.2 Szkoła Podstawowa nr 1 w Proszowicach
3 miejsce Pawlik Jakub - 0.41 Szkoła Podstawowa Glewiec
4 miejsce Samoiłow Leon - 0.43 Gimnazjum Proszowice
4 miejsce Wcisło Łukasz - 0.43 Gimnazjum Nowe Brzesko
5 miejsce Patoła Piotr - 0.45 Gimnazjum Proszowice

Gimnazja chłopcy sztafeta 4x50 stylem dowolnym

1 miejsce Gimnazjum Radziemice

Szkoły średnie dziewczęta styl grzbietowy:

1 miejsce Kołodnicka Natalia - 1.28 Zespół Szkół Piotrkowice Małe
2 miejsce Aksamit Paulina - 1.42 Zespół Szkół Piotrkowice Małe

Szkoły średnie dziewczęta styl dowolny:

1 miejsce Kołodnicka Natalia - 1.13 Zespół Szkół Piotrkowice Małe
2 miejsce Aksamit Paulina - 1.21 Zespół Szkół Piotrkowice Małe

Szkoły średnie chłopcy styl grzbietowy:

1 miejsce Czekaj Adrian - 51.3 Zespół Szkół Piotrkowice Małe
2 miejsce Krawiec Patryk - 1.17 Zespół Szkół Piotrkowice Małe
3 miejsce Sawicki Jakub - 1.35 Zespół Szkół Piotrkowice Małe

Szkoły średnie chłopcy styl klasyczny:

1 miejsce Krawiec Patryk - 1,13 Zespół Szkół Piotrkowice Małe
2 miejsce Sawicki Jakub - 1.35 Zespół Szkół Piotrkowice Małe

Szkoły średnie chłopcy styl dowolny:

1 miejsce Czekaj Adrian - 39.10 Zespół Szkół Piotrkowice Małe
2 miejsce Krawiec Patryk - 49.30 Zespół Szkół Piotrkowice Małe
3 miejsce Sawicki Jakub - 52.0 Zespół Szkół Piotrkowice Małe

Wojciech Marzec   



idź do góry powrót


 warto pomyśleć?  
Prawdziwej wdzięczności nie można niestety wyrazić słowami.
(Johan Wolfgang Goethe)
czerwiec  21  czwartek
czerwiec  22  piątek
[19.30]   (Proszowice)
III. Noc Świętojańska
czerwiec  23  sobota
czerwiec  24  niedziela
[20.00]   (Proszowice)
Strefa kibica - mecz Polska - Kolumbia
DŁUGOTERMINOWE:
[wystawa fotograficzna]   Drzewa - świadkowie historii
[do 30.06.2018]    (MBP Proszowice)


PRZYJACIELE  Internetowego Kuriera Proszowskiego
strona redakcyjna
regulamin serwisu
zespół IKP
dziennikarstwo obywatelskie
legitymacje prasowe
wiadomości redakcyjne
logotypy
patronat medialny
archiwum
reklama w IKP
hierarchia
parametry
miejsce prezentacji
ceny
przyjaciele
copyright © 2016-... Internetowy Kurier Proszowski; 2001-2016 Internetowy Kurier Proszowicki
Nr rejestru prasowego 47/01; Sąd Okręgowy w Krakowie 28 maja 2001
Nr rejestru prasowego 253/16; Sąd Okręgowy w Krakowie 22 listopada 2016

KONTAKT Z REDAKCJĄ
KONTAKT Z REDAKCJĄ         KONTAKT Z REDAKCJĄ         KONTAKT Z REDAKCJĄ         KONTAKT Z REDAKCJĄ         KONTAKT Z REDAKCJĄ