facebook
V Wojewódzki Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt OHP

    Dzisiaj jest środa, 19 grudnia 2018 r.   (353 dzień roku) ; imieniny: Beniaminy, Dariusza, Gabrieli    
 |   serwis   |   wydarzenia   |   informacje   |   skarby Ziemi Proszowskiej   |   Redakcja   |   tv.24ikp.pl   |   działy autorskie   | 
 |   kultura-oświata   |   sport   |   społeczeństwo   |   mieszkańcy   |   natura   |   w szerszej perspektywie   |   foto - relacje   | 

serwis IKP / sport / V Wojewódzki Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt OHP
O G Ł O S Z E N I A
patronaty IKP


V Wojewódzki Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt OHP

oficjale rozpoczęcie V Wojewódzkiego Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt OHP (fot. Maciej Przeniosło, Olaf Jakubowski)

Proszowice, 31-05-2017

     24 maja na terenie hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Proszowicach odbył się po raz piąty Wojewódzki Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt OHP pod Honorowym Patronatem Burmistrza Gminy i Miasta Proszowice. Organizatorami turnieju była Małopolska Wojewódzka Komenda OHP w Krakowie i 6-6 Hufiec Pracy w Proszowicach.

     Głównym celem turnieju była popularyzacja i upowszechnianie sportu wśród młodzieży oraz wyłonienie najlepszej drużyny na szczeblu wojewódzkim. Oprócz gospodarzy na zawody przyjechało siedemnaście czteroosobowych drużyn wraz z opiekunami. Ceremonii otwarcia w obecności młodzieży i wychowawców dokonali: p.o. komendant 6-6 Hufca Pracy w Proszowicach Anna Nowicka, zastępca burmistrza Gminy i Miasta Proszowice Iwona Latowska oraz przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury i Kultury Fizycznej Rady Miejskiej w Proszowicach Mateusz Gajda, życząc wszystkim sportowej rywalizacji i udanej zabawy.

     Drużyny podzielone na trzy grupy przystąpiły do sportowych zmagań systemem każdy z każdym. Dziewczęta walczyły o każdy punkt z ogromną determinacją i bardzo dużym zaangażowaniem. Doskonała i zacięta gra drużyn siatkarskich dostarczyła wiele emocji wszystkim kibicom, a w szczególności opiekunom, którzy mocno trzymali kciuki za swoich podopiecznych.

młodzież w trakcie rywalizacji (fot. Maciej Przeniosło, Olaf Jakubowski)

     Kolejny raz bezkonkurencyjna okazała się drużyna z 6-38 Hufca Pracy z Gorlic w składzie: Natalia Warchoł, Ewa Król, Sylwia Piecuch i Jolanta Wójcik, zajmując pierwsze miejsce na podium. Drugie miejsce zajęli gospodarze turnieju, uczestniczki 6-6 Hufca Pracy w Proszowicach: Karolina Kłosoń, Natalia Zaporowska, Klaudia Wieczorek oraz Jowita Rogala. Na trzecim miejscu uplasowała się drużyna z 6-33 Środowiskowego Hufca Pracy z Nowego Sącza: Sylwia Popardowska, Agnieszka Mamala, Agnieszka Stec i Justyna Hojda.

     Każda drużyna otrzymała pamiątkowe dyplomy. Drużyny zwycięskie otrzymały puchary ufundowane przez starostę powiatu proszowickiego Grzegorza Pióro oraz medale. Oprócz dyplomów, medali i pucharów zwycięscy otrzymali z rąk burmistrza Gminy i Miasta Proszowice Grzegorza Cichego oraz Małopolskiego Wojewódzkiego Komendanta Ochotniczych Hufców Pracy Krzysztofa Świerczka cenne nagrody ufundowane przez Gminę i Miasto Proszowice, MWK OHP oraz kierownika salonu sprzedaży My Center w Proszowicach Grzegorza Korfla.

Anna Nowicka   

od lewej: burmistrz Gminy i Miasta Proszowice Grzegorz Cichy, zwycięzcy turnieju z Proszowic, Gorlic i Nowego Sącza wraz z opiekunami, Małopolski Wojewódzki Komendant OHP Krzysztof Świerczek (fot. Maciej Przeniosło, Olaf Jakubowski)


idź do góry powrót


 warto pomyśleć?  
Raj nie jest z tego świata, ale są na nim jego fragmenty.
(Anonim)
grudzień  19  środa
grudzień  20  czwartek
grudzień  21  piątek
grudzień  22  sobota
DŁUGOTERMINOWE:


PRZYJACIELE  Internetowego Kuriera Proszowskiego
strona redakcyjna
regulamin serwisu
zespół IKP
dziennikarstwo obywatelskie
legitymacje prasowe
wiadomości redakcyjne
logotypy
patronat medialny
archiwum
reklama w IKP
hierarchia
parametry
miejsce prezentacji
ceny
przyjaciele
copyright © 2016-... Internetowy Kurier Proszowski; 2001-2016 Internetowy Kurier Proszowicki
Nr rejestru prasowego 47/01; Sąd Okręgowy w Krakowie 28 maja 2001
Nr rejestru prasowego 253/16; Sąd Okręgowy w Krakowie 22 listopada 2016

KONTAKT Z REDAKCJĄ
KONTAKT Z REDAKCJĄ         KONTAKT Z REDAKCJĄ         KONTAKT Z REDAKCJĄ         KONTAKT Z REDAKCJĄ         KONTAKT Z REDAKCJĄ