facebook
V Wojewódzki Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt OHP
Loading

    Dzisiaj jest wtorek, 16 października 2018 r.   (289 dzień roku) ; imieniny: Ambrożego, Florentyny, Gawła Dzień Papieża Jana Pawła II,Ś. Dzień Żywności    
 |   serwis   |   wydarzenia   |   informacje   |   skarby Ziemi Proszowskiej   |   Redakcja   |   tv.24ikp.pl   |   działy autorskie   | 
 |   kultura-oświata   |   sport   |   społeczeństwo   |   mieszkańcy   |   natura   |   w szerszej perspektywie   |   foto - relacje   | 

serwis IKP / sport / V Wojewódzki Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt OHP
O G Ł O S Z E N I A
patronaty IKPV Wojewódzki Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt OHP

oficjale rozpoczęcie V Wojewódzkiego Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt OHP (fot. Maciej Przeniosło, Olaf Jakubowski)

Proszowice, 31-05-2017

     24 maja na terenie hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Proszowicach odbył się po raz piąty Wojewódzki Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt OHP pod Honorowym Patronatem Burmistrza Gminy i Miasta Proszowice. Organizatorami turnieju była Małopolska Wojewódzka Komenda OHP w Krakowie i 6-6 Hufiec Pracy w Proszowicach.

     Głównym celem turnieju była popularyzacja i upowszechnianie sportu wśród młodzieży oraz wyłonienie najlepszej drużyny na szczeblu wojewódzkim. Oprócz gospodarzy na zawody przyjechało siedemnaście czteroosobowych drużyn wraz z opiekunami. Ceremonii otwarcia w obecności młodzieży i wychowawców dokonali: p.o. komendant 6-6 Hufca Pracy w Proszowicach Anna Nowicka, zastępca burmistrza Gminy i Miasta Proszowice Iwona Latowska oraz przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury i Kultury Fizycznej Rady Miejskiej w Proszowicach Mateusz Gajda, życząc wszystkim sportowej rywalizacji i udanej zabawy.

     Drużyny podzielone na trzy grupy przystąpiły do sportowych zmagań systemem każdy z każdym. Dziewczęta walczyły o każdy punkt z ogromną determinacją i bardzo dużym zaangażowaniem. Doskonała i zacięta gra drużyn siatkarskich dostarczyła wiele emocji wszystkim kibicom, a w szczególności opiekunom, którzy mocno trzymali kciuki za swoich podopiecznych.

młodzież w trakcie rywalizacji (fot. Maciej Przeniosło, Olaf Jakubowski)

     Kolejny raz bezkonkurencyjna okazała się drużyna z 6-38 Hufca Pracy z Gorlic w składzie: Natalia Warchoł, Ewa Król, Sylwia Piecuch i Jolanta Wójcik, zajmując pierwsze miejsce na podium. Drugie miejsce zajęli gospodarze turnieju, uczestniczki 6-6 Hufca Pracy w Proszowicach: Karolina Kłosoń, Natalia Zaporowska, Klaudia Wieczorek oraz Jowita Rogala. Na trzecim miejscu uplasowała się drużyna z 6-33 Środowiskowego Hufca Pracy z Nowego Sącza: Sylwia Popardowska, Agnieszka Mamala, Agnieszka Stec i Justyna Hojda.

     Każda drużyna otrzymała pamiątkowe dyplomy. Drużyny zwycięskie otrzymały puchary ufundowane przez starostę powiatu proszowickiego Grzegorza Pióro oraz medale. Oprócz dyplomów, medali i pucharów zwycięscy otrzymali z rąk burmistrza Gminy i Miasta Proszowice Grzegorza Cichego oraz Małopolskiego Wojewódzkiego Komendanta Ochotniczych Hufców Pracy Krzysztofa Świerczka cenne nagrody ufundowane przez Gminę i Miasto Proszowice, MWK OHP oraz kierownika salonu sprzedaży My Center w Proszowicach Grzegorza Korfla.

Anna Nowicka   

od lewej: burmistrz Gminy i Miasta Proszowice Grzegorz Cichy, zwycięzcy turnieju z Proszowic, Gorlic i Nowego Sącza wraz z opiekunami, Małopolski Wojewódzki Komendant OHP Krzysztof Świerczek (fot. Maciej Przeniosło, Olaf Jakubowski)


idź do góry powrót


 warto pomyśleć?  
Ten kto ma odwagę się śmiać, jest panem świata.
(Giacomo Leopardi)
październik  16  wtorek
[15.30]   (Proszowice)
Biblioteka z miejscem dla CIEBIE
[18.00]   (Kraków)
Człowiek z betonu, niedokończona historia Jacka M. - spotkanie w KKW
październik  17  środa
październik  18  czwartek
październik  19  piątek
DŁUGOTERMINOWE:
[wystawa fotograficzna]   Lancorona
[wrzesień-październik]    (MBP Proszowice)


PRZYJACIELE  Internetowego Kuriera Proszowskiego
strona redakcyjna
regulamin serwisu
zespół IKP
dziennikarstwo obywatelskie
legitymacje prasowe
wiadomości redakcyjne
logotypy
patronat medialny
archiwum
reklama w IKP
hierarchia
parametry
miejsce prezentacji
ceny
przyjaciele
copyright © 2016-... Internetowy Kurier Proszowski; 2001-2016 Internetowy Kurier Proszowicki
Nr rejestru prasowego 47/01; Sąd Okręgowy w Krakowie 28 maja 2001
Nr rejestru prasowego 253/16; Sąd Okręgowy w Krakowie 22 listopada 2016

KONTAKT Z REDAKCJĄ
KONTAKT Z REDAKCJĄ         KONTAKT Z REDAKCJĄ         KONTAKT Z REDAKCJĄ         KONTAKT Z REDAKCJĄ         KONTAKT Z REDAKCJĄ