Dzisiaj jest czwartek, 15 listopada 2018 r.   (319 dzień roku) ; imieniny: Amielii, Idalii, Leopolda ŚD Rzucania Palenia
 |   serwis   |   wydarzenia   |   informacje   |   skarby Ziemi Proszowskiej   |   Redakcja   |   tv.24ikp.pl   |   działy autorskie   |
 |   kultura-oświata   |   sport   |   społeczeństwo   |   mieszkańcy   |   natura   |   w szerszej perspektywie   |   foto - relacje   |

serwis IKP / sport / Bartek wygrał kolejny turniej Ciżmy
O G Ł O S Z E N I A
patronaty IKP

tym razem Zbyszek "poległ" w pojedynku z Andrzejem (fot. Andrzej Banaś)

Proszowice, 14-02-2017

Bartłomiej Kubacki wygrał rozegrany w ostatnią niedzielę 10. turniej Ciżmy Stańczyka, w klasyfikacji generalnej cyklu rozgrywek, od prowadzącego Andrzeja Solarza dzieli go tylko 13 punktów. Drugie miejsce zajął Andrzej, obaj zawodnicy zdobyli po 5 punktów (na 7 możliwych) i o kolejności zdecydowała klasyfikacja pomocnicza.

Również o miejscach od 3 do 5 zdecydowały wyniki bezpośrednich pojedynków i liczba zwycięstw, ponieważ trzej zawodnicy zdobyli po 4,5 punktu. Z tej grupy najwyżej (trzecie miejsce) został sklasyfikowany junior Piotrek Banaś, który wyprzedził swojego ojca Andrzeja i Staszka Jelonkiewicza.

Szóstkę najlepszych graczy turnieju uzupełnił Zbyszek Kozerski (zwycięzca poprzedniego turnieju z 29 stycznia). Zdobył on 3 punkty.

Zapraszamy także innych szachistów, aby spróbowali swoich sił w tej królewskiej grze!

Najbliższy turniej odbędzie się w niedzielę 26 lutego o godzinie 10.00 w proszowickim domu kultury.

Więcej o trwających VII Proszowickich Turniejach Szachowych "Ciżma Stańczyka" można przeczytać na stronie: http://www.cizma.24ikp.pl.

Piotrek "walczy" z Bartkiem, inni "uczą się" ;) (fot. Andrzej Banaś)