facebook
IV Wojewódzki Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt OHP
Loading

    Dzisiaj jest środa, 17 stycznia 2018 r.   (17 dzień roku) ; imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana    
 |   serwis   |   wydarzenia   |   informacje   |   skarby Ziemi Proszowskiej   |   Redakcja   |   tv.24ikp.pl   |   działy autorskie   | 
 |   kultura-oświata   |   sport   |   społeczeństwo   |   mieszkańcy   |   natura   |   w szerszej perspektywie   |   foto - relacje   | 

serwis IKP / sport / IV Wojewódzki Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt OHP
O G Ł O S Z E N I A
patronaty IKPIV Wojewódzki Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt OHP

młodzież w trakcie rywalizacji (fot. Maciej Przeniosło, Jagoda Gacal)

Proszowice, 20-05-2016

     18 maja na terenie hali sportowej PROSZOWIANKA w Proszowicach odbył się po raz czwarty Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt OHP. Organizatorami turnieju była Małopolska Wojewódzka Komenda OHP w Krakowie i 6-6 Hufiec Pracy w Proszowicach. Głównym celem turnieju była popularyzacja i upowszechnianie sportu wśród młodzieży oraz wyłonienie najlepszej drużyny na szczeblu wojewódzkim.

     Oprócz gospodarzy na zawody przyjechało szesnaście czteroosobowych drużyn wraz z opiekunami. Ceremonii otwarcia w obecności młodzieży i wychowawców dokonali: burmistrz Gminy i Miasta Proszowice Grzegorz Cichy, prezes Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Proszowicach a zarazem v-ce prezes Małopolskiego Związku Piłki Siatkowej Dariusz Pomykalski oraz Anna Nowicka - wychowawca 6-6 HP w Proszowicach, życząc sportowej rywalizacji i udanej zabawy.

od lewej: członek Zarządu Powiatu Proszowickiego Jacek Tomasik, burmistrz Gminy i Miasta Proszowice Grzegorz Cichy, zastępca Wojewódzkiego Komendanta OHP Bożena Rążewska, zwycięzcy IV Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt OHP z Limanowej, Szczawnicy - Jabłonki i Gorlic (fot. Maciej Przeniosło, Jagoda Gacal)

     Drużyny podzielone na trzy grupy przystąpiły do sportowych zmagań systemem każdy z każdym. Dziewczęta walczyły o każdy punkt z ogromną determinacją i bardzo dużym zaangażowaniem. Doskonała i zacięta gra drużyn siatkarskich dostarczyła wiele emocji wszystkim kibicom, a w szczególności opiekunom, którzy mocno trzymali kciuki za swoich podopiecznych.

     Bezkonkurencyjna okazała się drużyna z 6-38 Hufca Pracy z Gorlic w składzie: Katarzyna Szarowicz, Jolanta Wójcik, Kamila Tajak i Ewelina Wójcik, tym samym zajmując pierwsze miejsce na podium. Na drugim miejscu uplasowały się zawodniczki z 6-32 HP z Limanowej: Stanisława Michałek, Sylwia Duda, Angelika Pietrzak, Kinga Zelek. Trzecie miejsce zajęła drużyna z Centrum Kształcenia i Wychowania ze Szczawnicy - Jabłonki - Martyna Rajwa, Anna Smela, Edyta Wyrostek i Monika Dłubacz.

oficjalne zakończenie turnieju - od lewej: kierownik Działu Kształcenia i Wychowania w MWK OHP Ewa Opałek - Śnieg, zastępca Wojewódzkiego Komendanta OHP Bożena Rążewska, członek Zarządu Proszowickiego Jacek Tomasik, burmistrz Gminy i Miasta Proszowice Grzegorz Cichy, wychowawca 6-6 Hufca Pracy w Proszowicach Anna Nowicka (fot. Maciej Przeniosło, Jagoda Gacal)

     Na część oficjalną przybyli: Burmistrz Proszowic, członek Zarządu Powiatu Proszowickiego Jacek Tomasik, kierownik Działu Kształcenia i Wychowania w Małopolskiej Wojewódzkiej Komendzie OHP Ewa Opałek - Śnieg, którzy wraz z zastępcą Wojewódzkiego Komendanta OHP Bożeną Rążewską wręczyli zwycięzcom puchary, dyplomy, medale i nagrody rzeczowe ufundowane przez Wojewódzką Małopolską Komendę OHP i Urząd Gminy i Miasta w Proszowicach.

Anna Nowicka   idź do góry powrót


 warto pomyśleć?  
Jeżeli naprawdę kocham jakąś osobę, kocham wszystkich, kocham świat, kocham życie.
(Erich Fromm)
styczeń  17  środa
styczeń  18  czwartek
styczeń  19  piątek
styczeń  20  sobota
DŁUGOTERMINOWE:
[wystawa fotograficzna]   Czechy oczami studentów
[do 28.02.2018]    (Proszowice)
Plan kolędy 2017/2018 w parafii Proszowice
[od 27.12.2017 do 31.01.2018]


PRZYJACIELE  Internetowego Kuriera Proszowickiego
strona redakcyjna
regulamin serwisu
zespół IKP
dziennikarstwo obywatelskie
legitymacje prasowe
wiadomości redakcyjne
logotypy
patronat medialny
archiwum
reklama w IKP
hierarchia
parametry
miejsce prezentacji
ceny
przyjaciele
copyright © 2001-2016 Internetowy Kurier Proszowicki; 2016 Internetowy Kurier Proszowski
Nr rejestru prasowego 47/01; Sąd Okręgowy w Krakowie 28 maja 2001
Nr rejestru prasowego 253/16; Sąd Okręgowy w Krakowie 22 listopada 2016

KONTAKT Z REDAKCJĄ
KONTAKT Z REDAKCJĄ         KONTAKT Z REDAKCJĄ         KONTAKT Z REDAKCJĄ         KONTAKT Z REDAKCJĄ         KONTAKT Z REDAKCJĄ