facebook
IV Wojewódzki Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt OHP

    Dzisiaj jest niedziela, 16 grudnia 2018 r.   (350 dzień roku) ; imieniny: Albiny, Sebastiana, Zdzisławy    
 |   serwis   |   wydarzenia   |   informacje   |   skarby Ziemi Proszowskiej   |   Redakcja   |   tv.24ikp.pl   |   działy autorskie   | 
 |   kultura-oświata   |   sport   |   społeczeństwo   |   mieszkańcy   |   natura   |   w szerszej perspektywie   |   foto - relacje   | 

serwis IKP / sport / IV Wojewódzki Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt OHP
O G Ł O S Z E N I A
patronaty IKP


IV Wojewódzki Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt OHP

młodzież w trakcie rywalizacji (fot. Maciej Przeniosło, Jagoda Gacal)

Proszowice, 20-05-2016

     18 maja na terenie hali sportowej PROSZOWIANKA w Proszowicach odbył się po raz czwarty Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt OHP. Organizatorami turnieju była Małopolska Wojewódzka Komenda OHP w Krakowie i 6-6 Hufiec Pracy w Proszowicach. Głównym celem turnieju była popularyzacja i upowszechnianie sportu wśród młodzieży oraz wyłonienie najlepszej drużyny na szczeblu wojewódzkim.

     Oprócz gospodarzy na zawody przyjechało szesnaście czteroosobowych drużyn wraz z opiekunami. Ceremonii otwarcia w obecności młodzieży i wychowawców dokonali: burmistrz Gminy i Miasta Proszowice Grzegorz Cichy, prezes Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Proszowicach a zarazem v-ce prezes Małopolskiego Związku Piłki Siatkowej Dariusz Pomykalski oraz Anna Nowicka - wychowawca 6-6 HP w Proszowicach, życząc sportowej rywalizacji i udanej zabawy.

od lewej: członek Zarządu Powiatu Proszowickiego Jacek Tomasik, burmistrz Gminy i Miasta Proszowice Grzegorz Cichy, zastępca Wojewódzkiego Komendanta OHP Bożena Rążewska, zwycięzcy IV Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt OHP z Limanowej, Szczawnicy - Jabłonki i Gorlic (fot. Maciej Przeniosło, Jagoda Gacal)

     Drużyny podzielone na trzy grupy przystąpiły do sportowych zmagań systemem każdy z każdym. Dziewczęta walczyły o każdy punkt z ogromną determinacją i bardzo dużym zaangażowaniem. Doskonała i zacięta gra drużyn siatkarskich dostarczyła wiele emocji wszystkim kibicom, a w szczególności opiekunom, którzy mocno trzymali kciuki za swoich podopiecznych.

     Bezkonkurencyjna okazała się drużyna z 6-38 Hufca Pracy z Gorlic w składzie: Katarzyna Szarowicz, Jolanta Wójcik, Kamila Tajak i Ewelina Wójcik, tym samym zajmując pierwsze miejsce na podium. Na drugim miejscu uplasowały się zawodniczki z 6-32 HP z Limanowej: Stanisława Michałek, Sylwia Duda, Angelika Pietrzak, Kinga Zelek. Trzecie miejsce zajęła drużyna z Centrum Kształcenia i Wychowania ze Szczawnicy - Jabłonki - Martyna Rajwa, Anna Smela, Edyta Wyrostek i Monika Dłubacz.

oficjalne zakończenie turnieju - od lewej: kierownik Działu Kształcenia i Wychowania w MWK OHP Ewa Opałek - Śnieg, zastępca Wojewódzkiego Komendanta OHP Bożena Rążewska, członek Zarządu Proszowickiego Jacek Tomasik, burmistrz Gminy i Miasta Proszowice Grzegorz Cichy, wychowawca 6-6 Hufca Pracy w Proszowicach Anna Nowicka (fot. Maciej Przeniosło, Jagoda Gacal)

     Na część oficjalną przybyli: Burmistrz Proszowic, członek Zarządu Powiatu Proszowickiego Jacek Tomasik, kierownik Działu Kształcenia i Wychowania w Małopolskiej Wojewódzkiej Komendzie OHP Ewa Opałek - Śnieg, którzy wraz z zastępcą Wojewódzkiego Komendanta OHP Bożeną Rążewską wręczyli zwycięzcom puchary, dyplomy, medale i nagrody rzeczowe ufundowane przez Wojewódzką Małopolską Komendę OHP i Urząd Gminy i Miasta w Proszowicach.

Anna Nowicka   idź do góry powrót


 warto pomyśleć?  
Raj nie jest z tego świata, ale są na nim jego fragmenty.
(Anonim)
grudzień  16  niedziela
[10.00]   (Proszowice)
Ciżma Stańczyka
[12.15]   (Proszowice)
Baja Jaja - teatrzyk
[15.30]   (Proszowice)
VII Wigilia pod gwiazdami
grudzień  17  poniedziałek
grudzień  18  wtorek
grudzień  19  środa
DŁUGOTERMINOWE:


PRZYJACIELE  Internetowego Kuriera Proszowskiego
strona redakcyjna
regulamin serwisu
zespół IKP
dziennikarstwo obywatelskie
legitymacje prasowe
wiadomości redakcyjne
logotypy
patronat medialny
archiwum
reklama w IKP
hierarchia
parametry
miejsce prezentacji
ceny
przyjaciele
copyright © 2016-... Internetowy Kurier Proszowski; 2001-2016 Internetowy Kurier Proszowicki
Nr rejestru prasowego 47/01; Sąd Okręgowy w Krakowie 28 maja 2001
Nr rejestru prasowego 253/16; Sąd Okręgowy w Krakowie 22 listopada 2016

KONTAKT Z REDAKCJĄ
KONTAKT Z REDAKCJĄ         KONTAKT Z REDAKCJĄ         KONTAKT Z REDAKCJĄ         KONTAKT Z REDAKCJĄ         KONTAKT Z REDAKCJĄ