Premier Beata Szydło w Proszowicach

(fot. Paulina Meres)

Proszowice, 21-05-2019

     Zorganizowane w ramach kampanii wyborczej do Parlamentu Europejskiego, spotkanie z wicepremier Beatą Szydło w Centrum Kultury i Wypoczynku w Proszowicach zgromadziło liczną publiczność w sali widowiskowej.

     Pani wicepremier opowiadała o polityce Prawa i Sprawiedliwości, nadchodzących wyborach do parlamentu europejskiego oraz zachęcała mieszkańców do licznego udziału w wyborach. Obok przemawiającej wicepremier na scenie zasiadała młodzież z transparentami wyborczymi Prawa i Sprawiedliwości. Na scenie pojawiły się również delegacje składające się z Kół Gospodyń Wiejskich, a o oprawę muzyczna zadbała Orkiestra Dęta Florian z Kościelca.Paulina Meres   


W spotkaniu oprócz licznej grupy mieszkańców powiatu Proszowickiego udział wzięli posłowie na Sejm RP: Włodzimierz Bernacki, Bogdan Pęk, Urszula Rusecka; wicemarszałek Województwa Małopolskiego Łukasz Smółka, radny Województwa Małopolskiego Józef Gawron, senator Zbigniew Cichoń, burmistrz Gminy i Miasta Proszowice Grzegorz Cichy, zastępca burmistrza Zbigniew Nowak oraz radni Powiatowi i Gminni.

Artykuł pochodzi ze strony: Internetowego Kuriera Proszowskiego
Zapraszamy: http://www.24ikp.pl/serwis/spoleczenstwo/wybory/inne/20190521szydlo/art.php