Podziękowanie

(fot. Wiesław Paluch)

Proszowice, 5-07-2022

Szanowni Seniorzy - Koleżanki i Koledzy

Uhonorowanie proszowickiego Zarządu Oddziału Rejonowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów nagrodą - medalem Polonia Minor, przez Samorząd Małopolskiego Województwa Marszałkowskiego, to nasz wspólny sukces.

Bardzo serdecznie dziękuję Wam wszystkim, każdy z Was ma swój udział w przyznaniu nam tego wyróżnienia. Każde osiągnięcie dla naszego Związku to efekt zespołowej pracy. Ta nagroda to ogromny zaszczyt i wyróżnienie dla wszystkich osób aktywnie działających w naszym Związku, a w szczególności moich współpracowników oraz współpracujących z nami Zarządów Kół Terenowych. Pracujemy razem po to, by Seniorom żyło się lepiej, by nie siedzieli w domu i nie czuli się samotni. By ciekawie i aktywnie spędzali czas.

Słowa serdecznego podziękowania kieruję do wszystkich tych osób, którzy docenili i akceptowali naszą pracę, a szczególne składam podziękowania Pani Wandzie Szelągowskiej, przewodniczącej krakowskiego Zarządu Oddziału Okręgowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów i jej współpracownikom, którzy inicjatywę wyróżnienia naszego Zarządu honorową nagrodą popierali i akceptowali.

Nagrodę - medal Polonia Minor nasz Zarząd odbiera, jako docenienie pracy na rzecz całego środowiska małopolskich Seniorów. Niech ta nagroda będzie dla Zarządów naszego Związku jeszcze większą motywacją do bardziej wytężonego wysiłku w pracy na rzecz integracji naszego środowiska Seniorów.

Z najlepszymi życzeniami.


przewodniczący Zarządu OR PZERiI: Wiesław Paluch   

Artykuł pochodzi ze strony: Internetowego Kuriera Proszowskiego
Zapraszamy: http://www.24ikp.pl/serwis/spoleczenstwo/orgpart/zerii/20220705podziekowanie/art.php