Powiatowy Dzień Seniora

(fot. PZERiI w Proszowicach)

Proszowice, 22-10-2018

     W środę, 17 października 2018 roku w domu weselnym "Zielone Wzgórze" koło Proszowic, Zarząd Oddziału Rejonowego PZERiI w Proszowicach zorganizował spotkanie Seniorów. Na uroczystość przybyli: wicemarszałek Małopolski - Wojciech Kozak, przewodnicząca Zarządu Oddziału Okręgowego z Krakowa -Wanda Szelągowska, starosta powiatu proszowickiego - Grzegorz Pióro, burmistrz Gminy i Miasta Proszowice- Grzegorz Cichy i z-ca burmistrza z Nowego Brzeska, wójtowie z poszczególnych gmin i inni szanowni Goście

(fot. PZERiI w Proszowicach)
     Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Wiesław Antos - z upoważnienia wicewojewody Małopolski przekazał zebranym serdeczne życzenia. Uczestników spotkania powitał Wiesław Paluch - przewodniczący. Zarządu Oddziału Rejonowego z Proszowic. W spotkaniu udział wzięło ponad 200 osób. Byli to członkowie ze wszystkich kół terenowych naszego powiatu.

     Spotkanie uatrakcyjniły dzieci ze Szkoły Podstawowej z Mniszowa im. Henryka Sienkiewicza "Szkoła Odblaskowa" Występ ich to program zawsze aktualny, o tematyce bezpieczeństwa pieszych i rowerzystów na drodze.

Po zakończeniu części artystycznej był poczęstunek a następnie zabawa taneczna.

p.w.   

(fot. PZERiI w Proszowicach)


fot. PZERiI w Proszowicach
zdjęcia 17-10-2018   publikacja: 22-10-2018

Artykuł pochodzi ze strony: Internetowego Kuriera Proszowskiego
Zapraszamy: http://www.24ikp.pl/serwis/spoleczenstwo/orgpart/zerii/20181022powiatowy/art.php