facebook
Zrabatowani.pl pomagają dotrzeć do sklepowych promocji i dają cashback za zakupy

    Dzisiaj jest wtorek, 07 lipca 2020 r.   (189 dzień roku) ; imieniny: Estery, Kiry, Rudolfa    
 |   serwis   |   wydarzenia   |   informacje   |   skarby Ziemi Proszowskiej   |   Redakcja   |   tv.24ikp.pl   |   działy autorskie   | 
 |   kultura-oświata   |   sport   |   społeczeństwo   |   mieszkańcy   |   natura   |   w szerszej perspektywie   |   foto - relacje   | 
 |   moim zdaniem   |   organizacje, partie...   | 
 z netu, z życia... 
 |   inicjatywy, programy, akcje...   |   nasze wybory   | 

serwis IKP / aktywne społeczeństwo ZP / z netu, z życia / Zrabatowani.pl pomagają dotrzeć do sklepowych promocji i dają cashback za zakupy
O G Ł O S Z E N I A


Zrabatowani.pl pomagają dotrzeć do sklepowych promocji i dają cashback za zakupy

(fot. Przemysław Gleń)

7-11-2017

     W sieci działa wiele serwisów, które zbierają informacje o sklepowych promocjach i udostępniają kody rabatowe. Zrabatowani.pl wyróżnia się wśród nich, bo użytkownikom oferuje cashback - za każde zakupy wykonane za pośrednictwem tego serwisu otrzymasz zwrot części wydatków.

Zrabatowani.pl - więcej niż agregator promocji

     Nie ma znaczenia, czy kupujesz w sieci sporadycznie, czy codziennie - z pewnością wiesz, że dzięki licznym promocjom i kodom rabatowym, możesz nabyć wybrane produkty po niższych cenach. Korzystając z serwisu Zrabatowani.pl, informacje o wszystkich promocjach znajdziesz w tym miejscu - nie musisz systematycznie odwiedzać ulubionych sklepów w poszukiwaniu okazji. To, co jednak wyróżnia Zrabatowni.pl od innych platform tego typu, to nagroda w postaci cashback, którą otrzymuje każdy użytkownik.

     Pierwotnie cashback był usługą bankową. Zrabatowni.pl tym terminem określają zwrot części wydatków poniesionych na zakupy. Co trzeba zrobić, aby otrzymać cashback? I jak to możliwe, że Zrabatowani.pl wypłacają go użytkownikom?

Cashback - bonus po udanych zakupach

     Aby na Twoim koncie został naliczony cashback, musisz zrobić zakupy w wybranym sklepie internetowym i posiadać konto na Zrabatowani.pl. Założenie konta jest bezpłatne - musisz jedynie wypełnić pola formularza lub zalogować się przez Facebooka. Jak zrobić zakupy? Po znalezieniu na Zrabatowani.pl interesującego Cię produktu, wystarczy, że klikniesz baner. Po automatycznym przekierowaniu na stronę sklepu, będziesz mógł sfinalizować zakupy. Wówczas serwis Zrabatowni.pl naliczy Ci cashback.

     Jak to możliwe, że za udane zakupy otrzymasz jeszcze bonus? Serwis www.zrabatowani.pl współpracuje z wieloma sklepami internetowymi. Aktualnie w jego bazie znajduje się ok. 500 sklepów internetowych oferujących łącznie 3 miliony produktów. Za każdego przyprowadzonego do sklepu klienta serwis otrzymuje od swoich partnerów prowizję za wygenerowanie sprzedaży, a następnie dzieli się nią z użytkownikami właśnie w formie cashbacku.

     Gdy zainstalujesz specjalną wtyczkę do przeglądarki, będziesz informowany o aktualnych promocjach i zbierzesz cashback za zakupy, nawet bez konieczności odwiedzania Zrabatowani.pl. Więcej informacji znajdziesz na stronie serwisu.

Jak sprawdzić wysokość cashback i jak go wypłacić?

     Po zalogowaniu się na swoje konto w serwisie Zrabatowani.pl, możesz sprawdzić informacje o wysokości zwrotów otrzymanych za każde zakupy. Aby wypłacić zgromadzone środki, musisz jedynie zebrać minimalną kwotę wypłaty, która wynosi 50 zł. Od wypłaty cashbacku serwis nie pobiera prowizji.

     Zgromadzone środki możesz przelać nie tylko na swoje konto, lecz także zasilić konto jednej z fundacji, która uczestniczy w programie Zaangażowani. Tylko od Ciebie zależy, na co się zdecydujesz. Serwis Zrabatowani.pl nie ustanawia przy tym limitu środków, które zgromadzisz, korzystając z cashbacku. W ciągu roku możesz w ten sposób zyskać setki, a nawet tysiące złotych.

Poluj na promocje i zyskuj pieniądze na kolejne zakupy

     Serwis Zrabatowani.pl powstał z myślą o takich użytkownikach jak Ty. Jeżeli lubisz robić zakupy online, to z pewnością korzystasz z promocji. W serwisie znajdziesz mnóstwo aktualnych ofert z różnych kategorii, np.: motoryzacja, zdrowie i uroda czy RTV. Dodatkowo po każdych zakupach otrzymasz cashback. Kwoty dzięki niemu uzyskane możesz gromadzić z myślą choćby o kolejnych zakupach. Odwiedź Zrabatowani.pl i przekonaj się, ile możesz zyskać.

Arkadiusz Korzeń   idź do góry powrót


 POMOC! - GiM Proszowice  
pomoc w zakupach
OSP p. Wojciech Dzikowski
tel. 515 423 607

drobna pomoc finansowa
GOPS Proszowice
tel. 537-507-659

koordynacja, informacja
UGiM Proszowice
tel. 12 386 41 30 do 13.00

posiłki z dowozem
kliknij TUTAJ
 warto pomyśleć?  
Od każdego z nas zależy, czy uczyni z siebie dar dla pokoju.
(R. Baden-Powell)
lipiec  7  wtorek
[10.00-13.00]   (Proszowice)
ZróbMY LaTO razem - zajęcia wakacyjne w proszowickim CKiW
lipiec  8  środa
[10.00-13.00]   (Proszowice)
ZróbMY LaTO razem - zajęcia wakacyjne w proszowickim CKiW
lipiec  9  czwartek
[10.00-13.00]   (Proszowice)
ZróbMY LaTO razem - zajęcia wakacyjne w proszowickim CKiW
lipiec  10  piątek
[10.00-13.00]   (Proszowice)
ZróbMY LaTO razem - zajęcia wakacyjne w proszowickim CKiW
DŁUGOTERMINOWE:


PRZYJACIELE  Internetowego Kuriera Proszowskiego
strona redakcyjna
regulamin serwisu
zespół IKP
dziennikarstwo obywatelskie
legitymacje prasowe
wiadomości redakcyjne
logotypy
patronat medialny
archiwum
reklama w IKP
hierarchia
parametry
miejsce prezentacji
ceny
przyjaciele
copyright © 2016-... Internetowy Kurier Proszowski; 2001-2016 Internetowy Kurier Proszowicki
Nr rejestru prasowego 47/01; Sąd Okręgowy w Krakowie 28 maja 2001
Nr rejestru prasowego 253/16; Sąd Okręgowy w Krakowie 22 listopada 2016

KONTAKT Z REDAKCJĄ
KONTAKT Z REDAKCJĄ         KONTAKT Z REDAKCJĄ         KONTAKT Z REDAKCJĄ         KONTAKT Z REDAKCJĄ         KONTAKT Z REDAKCJĄ