Każdy może się przyłączyć do akcji #mojaflaga

(fot. źródła)
25-04-2022

     Biuro Programu "Niepodległa" zaprasza wszystkich do włączania się do akcji #mojaflaga. Już 2 maja, z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, każdy, niezależnie od miejsca zamieszkania, wieku czy upodobań może przyłączyć się do wyjątkowej akcji społecznej i wywiesić flagę. Później wystarczy opublikować zdjęcie w mediach społecznościowych z hasztagiem #mojaflaga.

     Ambasadorami akcji są wszyscy, którzy wywieszają flagę podczas święta państwowego lub w ważnym momencie życia. Może to być dowolna flaga - uszyta samodzielnie, kupiona a nawet zrobiona z papieru. Flagę można wyeksponować przed domem, na balkonie czy w miejscu pracy.

     Dzień Flagi jest dobrym momentem do przypomnienia, że dopiero od 2004 roku lat Polacy mają możliwość wywieszania biało-czerwonej przy okazji każdej ważnej uroczystości czy rocznicy, a nie tylko podczas oficjalnych świąt. W tym roku mija 18. rocznica formalnego uchwalenia Dnia Flagi.

    Akcji #mojaflaga towarzyszy w tym roku kampania społeczna Biura Programu "Niepodległa" zachęcająca do wywieszania biało-czerwonej nie tylko 2 maja, ale również w dowolnym innym dniu. Spot zapraszający do akcji dostępny jest na profilu Niepodległa w serwisie Youtube oraz na antenach TV.

Więcej na stronie www.niepodlegla.gov.pl.

(źródło: https://www.youtube.com/watch?v=6yrUdTBOII4)


red.   

źródła: info.niepodlegla.gov.pl

Artykuł pochodzi ze strony: Internetowego Kuriera Proszowskiego
Zapraszamy: http://www.24ikp.pl/serwis/spoleczenstwo/inicjatywy/20220425niepodlegla_flaga/art.php