Zdobądź 3000 zł na lokalną inicjatywę, lub 5000 zł na...

(fot. malopolskalokalnie.pl)
Proszowice, 20-03-2019

     Zdobądź 3000 zł na lokalną inicjatywę, lub 5000 zł na rozwój młodej organizacji pozarządowej w ramach konkursu grantowego FIO Małopolska Lokalnie - Północ.

     Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych wraz z Stowarzyszeniem Forum Oświatowe Klucze przygotowała dla mieszkańców i młodych organizacji pozarządowych z terenu północno-zachodniej Małopolski konkursy grantowe na projekty społeczne i projekty rozwojowe.

29 marca o godzinie 15.00 rusza kolejna Kampania Mamy FIO-ła na Małopolskę!

     Działacie na terenie Krakowa lub powiatów chrzanowskiego, dąbrowskiego, krakowskiego, miechowskiego, olkuskiego, oświęcimskiego, proszowickiego, wielickiego? Macie interesujący pomysł na działanie w Waszej społeczności, ale nie macie pieniędzy, żeby go zrealizować?

     A może dopiero założyliście swoją organizację i nie wiecie skąd wziąć środki na szkolenie dla wolontariuszy, którzy będą wspierać Waszą działalność? Odpowiedzią na te potrzeby może stać się innowacyjny konkurs FIO Małopolska Lokalnie - Północ, w którym liczy się przede wszystkim POMYSŁ!

Tylko do 30 kwietnia 2019 r.

     Rodzinne gry i zabawy, tematyczne spotkania, zakup sprzętu biurowego, pokazy mody - to tylko kilka spośród zrealizowanych w całej Małopolsce od 2014 roku ponad 800 projektów. Jeśli jesteście młodą organizacją pozarządową, grupą nieformalną lub grupą samopomocową, to zapraszamy do udziału w konkursie na projekty społeczne, w którym możecie zdobyć do 3000 złotych dofinansowania.

     Młode organizacje pozarządowe zapraszamy do udziału w konkursie na projekty rozwojowe, w którym możecie otrzymać do 5000 złotych dofinansowania. Wystarczy wejść na stronę: www.malopolskalokalnie.pl/polnoc i wypełnić wniosek.

Czym różni się FIO Małopolska Lokalnie - Północ od innych konkursów?

     Stawiamy na ciekawe pomysły i edukację. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wypracowaliśmy formułę, w której fundusze zdobędą najlepsze pomysły. Będziemy koncentrować się na innowacyjnych projektach na rzecz dobra wspólnego w społecznościach lokalnych oraz na przemyślanych projektach rozwojowych dla organizacji. Więcej informacji można uzyskać na spotkaniu informacyjnym organizowanym przez Stowarzyszenie Forum Oświatowe Klucze, które odbędzie się:

26 marca (wtorek), godz. 16.30
sala nr 8 Urzędu Gminy i Miasta Proszowice, ul. 3 Maja 72

Zgłoszenia do 20 marca 2019, pod numerem 572-223-345 oraz mailowo sylwiapalka@poczta.onet.pl.

red.   

Źródło: UGiM Proszowice


Projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich i Gminy Miejskiej Kraków. Partnerami projektu są Gmina Miejska Kraków i Województwo Małopolskie.

Artykuł pochodzi ze strony: Internetowego Kuriera Proszowskiego
Zapraszamy: http://www.24ikp.pl/serwis/spoleczenstwo/inicjatywy/20190320fio/art.php