PhotoAiDŽ na liście FT 1000: najszybciej rozwijających się firm w Europie

(fot. źródła)

14-03-2023

     PhotoAiDŽ, startup technologiczny rozwijający sztuczną inteligencję i rewolucjonizujący fotografie biometryczne, został uhonorowany prestiżowym wyróżnieniem FT 1000 - corocznym rankingu najszybciej rozwijających się firm w Europie. PhotoAiDŽ jest jedną z 26 polskich firm z sektora IT & Software, które znalazły się na liście. Ranking, opracowany przez Financial Times i dostawcę danych Statista, prezentuje firmy, którym udało się odnieść sukces i rozwinąć w ciągu ostatnich trzech lat mimo pandemii i braku stabilności na międzynarodowych rynkach.

     Usługa, jaką oferuje PhotoAiDŽ, umożliwia wykonanie zdjęć biometrycznych dla ponad 10 000 rodzajów dokumentów, w tym paszportów, dowodów osobistych i praw jazdy. W 2021 roku, z narzędzi online oferowanych przez PhotoAiDŽ skorzystało prawie 6,5 miliona użytkowników, a w 2022 roku już ponad 11,5 miliona osób ze 108 krajów. Firma, założona w Polsce w 2012 roku przez Tomasza Młodzkiego i jego braci zatrudnia obecnie ponad 100 utalentowanych i zaangażowanych pracowników rozrzuconych po całym świecie, którzy tworzą unikalne rozwiązania fotograficzne oparte na sztucznej inteligencji.

"Cieszymy się, że zostaliśmy uwzględnieni w rankingu FT 1000 i docenieni za nasz ciągły wzrost i innowacje w dziedzinie fotografii biometrycznej" - powiedział Tomasz Młodzki. "Z 4-osobowego startupu staliśmy się globalną firmą, obsługującą klientów z ponad 100 krajów i przetwarzającą setki tysięcy zdjęć miesięcznie. Nie było łatwo czekać, ale widząc owoce naszej pracy, mogę szczerze powiedzieć, że było warto".

     Wyróżnienie PhotoAiDŽ w rankingu FT 1000 podkreśla imponującą i dynamiczną ścieżkę wzrostu firmy. Usługi oferowane przez PhotoAiDŽ są dostępne na całym świecie, a użytkownicy z nich korzystający wykonali dotychczas ponad 8 milionów zdjęć.

     Aby uzyskać więcej informacji na temat PhotoAiDŽ i innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie fotografii biometrycznej, odwiedź photoaid.com.

red.   

źródła: PhotoAiD S.A.

Artykuł pochodzi ze strony: Internetowego Kuriera Proszowskiego
Zapraszamy: https://www.24ikp.pl/serwis/poza/20230314aid/art.php