facebook
Podstawowe wyposażenie każdej kuchni

    Dzisiaj jest sobota, 25 maja 2019 r.   (145 dzień roku) ; imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny M. Dzień Dzieci Zaginionych    
 |   serwis   |   wydarzenia   |   informacje   |   skarby Ziemi Proszowskiej   |   Redakcja   |   tv.24ikp.pl   |   działy autorskie   | 
 |   kultura-oświata   |   sport   |   społeczeństwo   |   mieszkańcy   |   natura   |   w szerszej perspektywie   |   foto - relacje   | 

serwis IKP / w szerszej perspektywie / Podstawowe wyposażenie każdej kuchni
O G Ł O S Z E N I A
patronaty IKP


Podstawowe wyposażenie każdej kuchni

(fot. nadesłane)

10-01-2018

     W dzisiejszych czasach liczne sprzęty kuchenne stały się nieodłącznym elementem naszego życia. Sprawdź jakie jest podstawowe wyposażenie każdej kuchni.

     Nie da się ukryć, że nowoczesne sprzęty kuchenne są nie tylko praktyczne, ale także uławiają nam codzienne życie. Choć liczne gadżety i innowacje kuchenne zalewają rynek, istnieją podstawowe sprzęty kuchenne, które obowiązkowo powinny znaleźć się w każdym domu. Poznaj je.

Podstawowe sprzęty w każdej kuchni:

Kuchenka

     Kuchenki gazowe już dawno wyszły z mody, dziś najpopularniejsze są kuchenki elektryczne bądź gazowo-elektryczne. W ostatnich latach na popularności zyskują także płyty do gotowania oraz niezależne piekarniki pod zabudowę. Nie ulega wątpliwości, że dobra i energooszczędna kuchenka jest obowiązkowym elementem w każdym domu, bez której nie dałoby się urządzić niemalże żadnej ciepłej potrawy.

Zmywarka

     Z roku na rok zlewozmywaki kuchenne odchodzą w zapomnienie. Dziś już nikt nie ma czasu na czasochłonne mycie naczyń czy też czasochłonne szorowanie zlewu. Wraz ze spadkiem popularności zlewozmywaków rośnie popularność sprzętu jakim jest energooszczędna zmywarka do naczyń. W dzisiejszych czasach dostępne są liczne zmywarki o różnej wielości i wielu różnych funkcjach, dzięki czemu każdy może dostosować zmywarkę idealnie do swoich potrzeb.

Ekspres

     Już kilka lat temu odkryto bogactwo smaku jakie daje kawa z ekspresu. Nic więc dziwnego, że zwykła kawa odchodzi w zapomnienie. Dziś dobry ekspres do kawy jest nieodłącznym elementem nie tylko każdej kuchni, ale pozostaje także nieodłączną częścią porannych rytuałów wielu ludzi na całym świecie. Aromatyczna kawa, bogaty smak, pobudzający aromat, są to główne powody, dla których ludzie masowo rezygnują ze zwykłej kawy na rzecz niepowtarzalnych doznań.

Czajnik

     Czajnik towarzyszy nam od lat niemalże każdego dnia, nic więc dziwnego, że dziś nikt nie wyobraża sobie codziennego życia bez czajnika elektrycznego. Bez wątpienia jest to obowiązkowy element każdej kuchni. Niestety jeszcze niedawno na rynku były dostępne szkodliwe czajniki, które negatywnie wpływały na ludzkie zdrowie. Na szczęście czajniki o niekorzystnym wpływie zostały wyparte przez wysokiej jakości wyroby, które są nie tylko energooszczędne, szybciej gotują wodę, ale także pozostają bezpieczne dla zdrowia przez cały czas nawet podczas intensywnego użytkowania.

Blender

     Jeszcze niedawno uważano, że blender jest nieodłącznym elementem życia jedynie osób, które prowadzą zdrowy i zrównoważony tryb życia. Oczywistym jest fakt, że dziś każda osoba propagująca bycie FIT używa blendera, jednakże to nie wyklucza go z użycia przez pozostałych użytkowników. Okazuje się bowiem, że dziś blender jest niezastąpionym urządzeniem w każdej kuchni. Dzięki niemu w kilka minut możemy przyrządzać rozmaite koktajle, smaczne musy, a także liczne desery. Warto także zaznaczyć, że dobry blender powinien znajdować się w kuchni wszystkich rodziców małych dzieci, bowiem to on pozwala na bezpieczne przygotowanie posiłku do spożycia przez nieumiejące przeżuwać pożywienia maluchy. Wysokiej jakości niedrogie blendery znajdziemy na stronie https://www.meru.pl/blender.html.

red.   idź do góry powrót


 warto pomyśleć?  
Człowiek jest małym, uporządkowanym światem.
(Demokryt z Abdery)
maj  25  sobota
[16.00]   (Proszowice)
Dzień Dziecka i Mamy
maj  26  niedziela
[6.30]   (Proszowice)
wyjazd na XXI Dni Dziedzictwa Kulturowego
[16.00]   (Skalbmierz)
Uwielbienie w skalbmierskiej kolegiacie
maj  27  poniedziałek
maj  28  wtorek
[18.00]   (Kraków)
Życie wśród pisarzy, agentów i intryg - spotkanie w KKW
DŁUGOTERMINOWE:


PRZYJACIELE  Internetowego Kuriera Proszowskiego
strona redakcyjna
regulamin serwisu
zespół IKP
dziennikarstwo obywatelskie
legitymacje prasowe
wiadomości redakcyjne
logotypy
patronat medialny
archiwum
reklama w IKP
hierarchia
parametry
miejsce prezentacji
ceny
przyjaciele
copyright © 2016-... Internetowy Kurier Proszowski; 2001-2016 Internetowy Kurier Proszowicki
Nr rejestru prasowego 47/01; Sąd Okręgowy w Krakowie 28 maja 2001
Nr rejestru prasowego 253/16; Sąd Okręgowy w Krakowie 22 listopada 2016

KONTAKT Z REDAKCJĄ
KONTAKT Z REDAKCJĄ         KONTAKT Z REDAKCJĄ         KONTAKT Z REDAKCJĄ         KONTAKT Z REDAKCJĄ         KONTAKT Z REDAKCJĄ