facebook
Przegląd najciekawszych inwestycji we Wrześni, które warto rozważyć
Loading

    Dzisiaj jest poniedziałek, 15 października 2018 r.   (288 dzień roku) ; imieniny: Jadwigi, Leonarda, Teresy Dzień Wolnego Oprogramowania,Dzień Białej Laski    
 |   serwis   |   wydarzenia   |   informacje   |   skarby Ziemi Proszowskiej   |   Redakcja   |   tv.24ikp.pl   |   działy autorskie   | 
 |   kultura-oświata   |   sport   |   społeczeństwo   |   mieszkańcy   |   natura   |   w szerszej perspektywie   |   foto - relacje   | 

serwis IKP / w szerszej perspektywie / Przegląd najciekawszych inwestycji we Wrześni, które warto rozważyć
O G Ł O S Z E N I A
patronaty IKPPrzegląd najciekawszych inwestycji we Wrześni, które warto rozważyć

(fot. nadesłane)

22-08-2017

     Nie tylko w dużych miastach, ale również w tych mniejszych, można spotkać bardzo urocze miejsca, w których warto zamieszkać. Nowe osiedla, ciekawe budownictwo i co najważniejsze - bardzo korzystne ceny, przemawiają na korzyść deweloperów. Jednak przed kupującymi ciężki wybór, bo w jaki sposób podjąć właściwą decyzję skoro tyle świetnych projektów jest obecnie na rynku. My podpowiemy!

     Na tapetę wzięliśmy sobie jednego z najprężniej działających deweloperów we Wrześni. Obecnie można zakupić mieszkanie lub dom szeregowy na kilku osiedlach zlokalizowanych na terenie tego miasta. Centrum? A może obrzeża? Czy już wiesz o kim mówimy? Oczywiście o APART Grupie Deweloperskiej, której oferta jest dokładnie rozpisana na apartgd.pl.

Osiedle Apart Opieszyn - samo serce Wrześni

     Pierwszą inwestycją od APART Grupy Deweloperskiej, o której warto powiedzieć kilka słów to Osiedle Apart Opieszyn. Budynek mieszkalny z lokalami usługowymi (dostępnymi w III etapie budowy inwestycji) mieści się w samym sercu Wrześni, dlatego wybieramy ścisłe centrum, naszym zdaniem jedną z najlepszych lokalizacji, jakie są obecnie dostępne. Na szczególną uwagę zasługuje układ mieszkań, które są dostępne w sprzedaży.

     Apartamenty dostępne w ramach nowego etapu budowy są już dostępne - widoczne. Można przyjść, obejrzeć i wybrać swój. Na uwagę zasługuje świetne wykończenie budynku, nietypowa architektura i szereg udogodnień - hala garażowa podziemna, miejsca postojowe przed budynkiem oraz piękna lokalizacja. Bo choć jest w ścisłym centrum, to nie brakuje zieleni. Warto tutaj zamieszkać!

Osiedle Bulwar Glinki - dla rodzin z dziećmi

     Kolejna inwestycja od APART Grupy Deweloperskiej, której warto się przyjrzeć to Osiedle Bulwar Glinki. Tutaj mamy miejsce oddalone od centrum i miejskiego zgiełku ulicznego. Nie będzie hałasu, zatłoczonych ulic i natłoku ludzi. Dominuje spokój, zieleń, sportowy charakter osiedla i zupełnie inne budownictwo!

     W odróżnieniu od pierwszej opisywanej inwestycji - tutaj mamy domy szeregowe w dwóch proponowanych przez dewelopera powierzchniach. Jedna wynosi niecałe 80 metrów kwadratowych, gdy kolejna jest większa o całe pomieszczenie i ma około 30 metrów więcej. Budowane są w podobnym układzie - na dolnym poziomie mamy strefę dzienną, w której odbywa się całe życie. Kuchnia, duży salon połączony z jadalnią oraz łazienkę. Do tego wiatrołap i dostęp do przestronnego ogrodu, do którego można wyjść z salonu. Na górze jest za to strefa nocna - trzy sypialnie i łazienka. Warto dodać, że główna sypialnia (prawdopodobnie wybierana przez rodziców) posiada ekstra pomieszczenie, jakim jest garderoba.

     A gdzie dodatkowa powierzchnia? W większym metrażu domu szeregowego mamy też trzeci poziom i całe pomieszczenie, które można zaaranżować na wiele sposobów - domowe kino? A może biuro? Jak wiecie, możliwości jest naprawdę wiele, a można do nich przejść jeszcze na etapie budowy, ponieważ deweloper pomaga w zmianach jeszcze na etapie stanu surowego czy nawet deweloperskiego!

red.   idź do góry powrót


 warto pomyśleć?  
Ten kto ma odwagę się śmiać, jest panem świata.
(Giacomo Leopardi)
październik  15  poniedziałek
październik  16  wtorek
[15.30]   (Proszowice)
Biblioteka z miejscem dla CIEBIE
[18.00]   (Kraków)
Człowiek z betonu, niedokończona historia Jacka M. - spotkanie w KKW
październik  17  środa
październik  18  czwartek
DŁUGOTERMINOWE:
[wystawa fotograficzna]   Lancorona
[wrzesień-październik]    (MBP Proszowice)


PRZYJACIELE  Internetowego Kuriera Proszowskiego
strona redakcyjna
regulamin serwisu
zespół IKP
dziennikarstwo obywatelskie
legitymacje prasowe
wiadomości redakcyjne
logotypy
patronat medialny
archiwum
reklama w IKP
hierarchia
parametry
miejsce prezentacji
ceny
przyjaciele
copyright © 2016-... Internetowy Kurier Proszowski; 2001-2016 Internetowy Kurier Proszowicki
Nr rejestru prasowego 47/01; Sąd Okręgowy w Krakowie 28 maja 2001
Nr rejestru prasowego 253/16; Sąd Okręgowy w Krakowie 22 listopada 2016

KONTAKT Z REDAKCJĄ
KONTAKT Z REDAKCJĄ         KONTAKT Z REDAKCJĄ         KONTAKT Z REDAKCJĄ         KONTAKT Z REDAKCJĄ         KONTAKT Z REDAKCJĄ