facebook
Przegląd najciekawszych inwestycji we Wrześni, które warto rozważyć

    Dzisiaj jest niedziela, 22 września 2019 r.   (265 dzień roku) ; imieniny: Maury, Milany, Tomasza ED Bez Samochodu    
 |   serwis   |   wydarzenia   |   informacje   |   skarby Ziemi Proszowskiej   |   Redakcja   |   tv.24ikp.pl   |   działy autorskie   | 
 |   kultura-oświata   |   sport   |   społeczeństwo   |   mieszkańcy   |   natura   |   w szerszej perspektywie   |   foto - relacje   | 

serwis IKP / w szerszej perspektywie / Przegląd najciekawszych inwestycji we Wrześni, które warto rozważyć
O G Ł O S Z E N I A
patronaty IKP


Przegląd najciekawszych inwestycji we Wrześni, które warto rozważyć

(fot. nadesłane)

22-08-2017

     Nie tylko w dużych miastach, ale również w tych mniejszych, można spotkać bardzo urocze miejsca, w których warto zamieszkać. Nowe osiedla, ciekawe budownictwo i co najważniejsze - bardzo korzystne ceny, przemawiają na korzyść deweloperów. Jednak przed kupującymi ciężki wybór, bo w jaki sposób podjąć właściwą decyzję skoro tyle świetnych projektów jest obecnie na rynku. My podpowiemy!

     Na tapetę wzięliśmy sobie jednego z najprężniej działających deweloperów we Wrześni. Obecnie można zakupić mieszkanie lub dom szeregowy na kilku osiedlach zlokalizowanych na terenie tego miasta. Centrum? A może obrzeża? Czy już wiesz o kim mówimy? Oczywiście o APART Grupie Deweloperskiej, której oferta jest dokładnie rozpisana na apartgd.pl.

Osiedle Apart Opieszyn - samo serce Wrześni

     Pierwszą inwestycją od APART Grupy Deweloperskiej, o której warto powiedzieć kilka słów to Osiedle Apart Opieszyn. Budynek mieszkalny z lokalami usługowymi (dostępnymi w III etapie budowy inwestycji) mieści się w samym sercu Wrześni, dlatego wybieramy ścisłe centrum, naszym zdaniem jedną z najlepszych lokalizacji, jakie są obecnie dostępne. Na szczególną uwagę zasługuje układ mieszkań, które są dostępne w sprzedaży.

     Apartamenty dostępne w ramach nowego etapu budowy są już dostępne - widoczne. Można przyjść, obejrzeć i wybrać swój. Na uwagę zasługuje świetne wykończenie budynku, nietypowa architektura i szereg udogodnień - hala garażowa podziemna, miejsca postojowe przed budynkiem oraz piękna lokalizacja. Bo choć jest w ścisłym centrum, to nie brakuje zieleni. Warto tutaj zamieszkać!

Osiedle Bulwar Glinki - dla rodzin z dziećmi

     Kolejna inwestycja od APART Grupy Deweloperskiej, której warto się przyjrzeć to Osiedle Bulwar Glinki. Tutaj mamy miejsce oddalone od centrum i miejskiego zgiełku ulicznego. Nie będzie hałasu, zatłoczonych ulic i natłoku ludzi. Dominuje spokój, zieleń, sportowy charakter osiedla i zupełnie inne budownictwo!

     W odróżnieniu od pierwszej opisywanej inwestycji - tutaj mamy domy szeregowe w dwóch proponowanych przez dewelopera powierzchniach. Jedna wynosi niecałe 80 metrów kwadratowych, gdy kolejna jest większa o całe pomieszczenie i ma około 30 metrów więcej. Budowane są w podobnym układzie - na dolnym poziomie mamy strefę dzienną, w której odbywa się całe życie. Kuchnia, duży salon połączony z jadalnią oraz łazienkę. Do tego wiatrołap i dostęp do przestronnego ogrodu, do którego można wyjść z salonu. Na górze jest za to strefa nocna - trzy sypialnie i łazienka. Warto dodać, że główna sypialnia (prawdopodobnie wybierana przez rodziców) posiada ekstra pomieszczenie, jakim jest garderoba.

     A gdzie dodatkowa powierzchnia? W większym metrażu domu szeregowego mamy też trzeci poziom i całe pomieszczenie, które można zaaranżować na wiele sposobów - domowe kino? A może biuro? Jak wiecie, możliwości jest naprawdę wiele, a można do nich przejść jeszcze na etapie budowy, ponieważ deweloper pomaga w zmianach jeszcze na etapie stanu surowego czy nawet deweloperskiego!

red.   idź do góry powrót


 warto pomyśleć?  
Różnorodność jest przyprawą, która nadaje życiu cały smak.
(William Cowper)

wrzesień  22  niedziela
[15.00]   (Proszowice)
II. Bieg Proszowicki
[18.00]   (Koczanów)
zebranie wiejskie
wrzesień  23  poniedziałek
wrzesień  24  wtorek
[9.00]   (Proszowice)
XVIII sztafetowy bieg ku czci gen. Bolesława Nieczuja-Ostrowskiego
[18.00]   (Kraków)
Ignacy Daszyński - spotkanie w KKW
wrzesień  25  środa
[16.00]   (Proszowice)
"Czytanie Herberta" - spotkanie z Ewą Dałkowską
DŁUGOTERMINOWE:


PRZYJACIELE  Internetowego Kuriera Proszowskiego
strona redakcyjna
regulamin serwisu
zespół IKP
dziennikarstwo obywatelskie
legitymacje prasowe
wiadomości redakcyjne
logotypy
patronat medialny
archiwum
reklama w IKP
hierarchia
parametry
miejsce prezentacji
ceny
przyjaciele
copyright © 2016-... Internetowy Kurier Proszowski; 2001-2016 Internetowy Kurier Proszowicki
Nr rejestru prasowego 47/01; Sąd Okręgowy w Krakowie 28 maja 2001
Nr rejestru prasowego 253/16; Sąd Okręgowy w Krakowie 22 listopada 2016

KONTAKT Z REDAKCJĄ
KONTAKT Z REDAKCJĄ         KONTAKT Z REDAKCJĄ         KONTAKT Z REDAKCJĄ         KONTAKT Z REDAKCJĄ         KONTAKT Z REDAKCJĄ