facebook
Wakacyjny wyjazd - jaki środek transportu wybrać?

    Dzisiaj jest piątek, 22 lutego 2019 r.   (53 dzień roku) ; imieniny: Małgorzaty, Marty, Nikifora    
 |   serwis   |   wydarzenia   |   informacje   |   skarby Ziemi Proszowskiej   |   Redakcja   |   tv.24ikp.pl   |   działy autorskie   | 
 |   kultura-oświata   |   sport   |   społeczeństwo   |   mieszkańcy   |   natura   |   w szerszej perspektywie   |   foto - relacje   | 

serwis IKP / w szerszej perspektywie / Wakacyjny wyjazd - jaki środek transportu wybrać?
O G Ł O S Z E N I A
patronaty IKP


Wakacyjny wyjazd - jaki środek transportu wybrać?

(fot. nadesłane)

3-08-2017

     Planujesz wakacyjny wyjazd i zastanawiasz się nad tym, jakimś środkiem transportu dostać się do miejsca docelowego? Jest to niewątpliwie dość trudna decyzja, niemniej jednak, jeśli przeanalizujesz kilka czynników, to okaże się, że nie jest to takie skomplikowane. Poniżej przedstawiamy najważniejsze wskazówki odnośnie tego, czym kierować się podczas dobierania optymalnego środka transportu.

Własny samochód

     Chyba najbardziej popularny, bowiem po prostu wsiadamy i możemy podróżować dokładnie takimi trasami, jakie się nam zamarzą. Bez większych problemów dokonamy również postoju w dowolnym momencie. Niemniej jednak, jeśli chodzi o podróżowanie samochodem, to nie da się ukryć, że jeśli chodzi o dłuższe trasy, to jest to mocno męczące i jeśli chodzi o dłuższe trasy, to najlepiej jest mieć dwóch kierowców, aby co jakiś czas się zmieniać.

Samolot

     Prawdopodobnie jedna z najlepszych możliwości, bowiem umożliwia w ciągu kilku godzin dostać się w nawet najdalsze zakątki na ziemi. Zdecydowanie warto jest tutaj rozważyć skorzystanie właśnie z tego środka transportu, bowiem na pewno nie będziesz zawiedziony, a ogólne koszty biletów mogą być niższe, niż koszty paliwa, gdybyś chciał jednak jechać własnym samochodem. Jak podają pracownicy https://orangeparking.pl/, z roku na rok zwiększa się liczba osób, które korzystają z usług przewoźników lotniczych. Ta sytuacja będzie wyglądała w taki sposób w kolejnych latach i nic nie zapowiada, że cokolwiek mogłoby się zmienić w tym temacie.

Pociągi

     Z jednej strony, można przeżyć ciekawą przygodę, ale z drugiej to jest jeden z najmniej wygodnych środków transportu, a przynajmniej tak jest w naszym kraju. Na pewno koszty podróżowania nie są najwyższe i stosunkowo łatwo jest dojechać w różne miejsca, bo przecież kolej to jeden z najstarszych środków transportu.

Ostateczna decyzja?

     Oczywiście będzie ona należała wyłącznie do Ciebie, ponieważ to właśnie Tobie zależy na tym, aby jak najlepiej spędzić ten wakacyjny czas i dotrzeć na miejsce odpoczynku. Warto wcześniej sobie usiąść i przeanalizować różne opcje, a dopiero potem podejmować konkretne działania. Na pewno transport lotniczy jest godny rozważenia, ponieważ nie tylko jest oto wygodna forma podróżowania, to jeszcze masz dostęp do wyszukiwarek najtańszych biletów, dzięki czemu będziesz w stanie sprawić, iż na pewno nie wydasz na przelot astronomicznych sum.

red.   idź do góry powrót


 warto pomyśleć?  
Raj nie jest z tego świata, ale są na nim jego fragmenty.
(Anonim)
luty  22  piątek
luty  23  sobota
luty  24  niedziela
[9.00]   (Proszowice)
Konferencja pszczelarska
luty  25  poniedziałek
DŁUGOTERMINOWE:
[wystawa fotograficzna]   Dzień powszedni lasu
[styczeń-luty]    (MBP Proszowice)


PRZYJACIELE  Internetowego Kuriera Proszowskiego
strona redakcyjna
regulamin serwisu
zespół IKP
dziennikarstwo obywatelskie
legitymacje prasowe
wiadomości redakcyjne
logotypy
patronat medialny
archiwum
reklama w IKP
hierarchia
parametry
miejsce prezentacji
ceny
przyjaciele
copyright © 2016-... Internetowy Kurier Proszowski; 2001-2016 Internetowy Kurier Proszowicki
Nr rejestru prasowego 47/01; Sąd Okręgowy w Krakowie 28 maja 2001
Nr rejestru prasowego 253/16; Sąd Okręgowy w Krakowie 22 listopada 2016

KONTAKT Z REDAKCJĄ
KONTAKT Z REDAKCJĄ         KONTAKT Z REDAKCJĄ         KONTAKT Z REDAKCJĄ         KONTAKT Z REDAKCJĄ         KONTAKT Z REDAKCJĄ