facebook
Lato w Teatrze Variete

    Dzisiaj jest wtorek, 26 marca 2019 r.   (85 dzień roku) ; imieniny: Dory, Olgi, Teodora    
 |   serwis   |   wydarzenia   |   informacje   |   skarby Ziemi Proszowskiej   |   Redakcja   |   tv.24ikp.pl   |   działy autorskie   | 
 |   kultura-oświata   |   sport   |   społeczeństwo   |   mieszkańcy   |   natura   |   w szerszej perspektywie   |   foto - relacje   | 

serwis IKP / w szerszej perspektywie / Lato w Teatrze Variete
O G Ł O S Z E N I A
patronaty IKP


Lato w Teatrze Variete

(fot. Krakowski Teatr Variete)

Kraków, 9-06-2017

     Lato w Krakowskim Teatrze Variete zapowiada się atrakcyjnie. Oferta nadchodzących spektakli skierowana jest do wszystkich zainteresowanych, z uwzględnieniem zarówno mieszkańców Krakowa, jak i zagranicznych turystów odwiedzających miasto. Letnia repertuarowa odsłona Teatru to: "Legalna Blondynka" w reżyserii Janusza Józefowicza, króla polskiej sceny musicalowej, REWIA VARIETE w reżyserii Konrada Bikowskiego i Krzysztofa Tyszko oraz BROADWAY EXCLUSIVE w reżyserii polskiego aktora musicalowego i wokalisty Jakuba Wociala.

"Rewia Variete" to przede wszystkim taniec w zjawiskowych kostiumach rewiowych, doskonały śpiew i brawurowe akrobacje. Olga Szomańska jako Diwa wieczoru wraz z artystami Rising Stars Revue przeniosą swoją widownię w klimat variete i wodewilu. Elementy burleski i taniec rewiowy, a także liczne akrobacje dadzą niesamowity efekt. Bo czy można wyobrazić sobie coś bardziej spektakularnego, niż doskonałe wykonania utworów Madonny, Cher, Jenifer Lopez czy tych, dzięki którym Christina Aguilera podbiła serca widzów na całym świecie w filmie zatytułowanym Burlesque? Jeśli dodamy do tego piękne i niesłychanie zdolne tancerki, które w pełen wdzięku sposób podkreślą nocny charakter Rewii widzimy, iż prawdziwa Rewia powróci do nas w wielkim stylu.

Spektakl odbędzie się w piątek 30 czerwca o godz. 20:00, sobotę 1 lipca o godz. 20:00 oraz w niedzielę 2 lipca o godz. 20:00.

"Legalna Blondynka" to gwarantujący udany i wesoły wieczór musical na podstawie filmu "Legalna Blondynka" oraz powieści Amandy Brown o tym samym tytule. Jest to okazja do zobaczenia go na deskach polskiego teatru muzycznego. Obsada składa się z 34 wybitnych osobowości - są to m.in. w roli głównej Barbara Kurdej-Szatan, Mariola Napieralska, Olga Szomańska, Barbara Gąsienica-Giewont, Magdalena Szczepanek, Beata Śliwińska, Katarzyna Ptasińska, Małgorzata Chruściel, Natalia Piotrowska, Gabriela Oberbek, Ksenia Matsuk, Rafał Szatan, Maciej Pawlak, Karol Jasiński, Łukasz Szczepanik, Daniel Chodyna, Jakub Sokołowski, Tadeusz Seibert, Piotr Urbaniak, Tadeusz Zięba i inni.

Spektakl z angielskimi napisami będzie można zobaczyć w sobotę 8 lipca o godz. 18:00 oraz w niedzielę 9 lipca o godz. 17:30.

Największe musicale świata, fantastyczni artyści Europy oraz polska scena muzyczna, czyli mieszanka równie unikatowa, co porywająca. Nazywamy ją "BROADWAY EXCLUSIVE"! Śpiewa Jakub Wocial oraz zaproszeni przez niego goście, m.in.: Aleksandra Bieńkowska, Paulina Janczak, Barbara Gąsienica-Giewont, Maciej Pawlak. Scena mieni się kolorami; światło i cienie akompaniują tancerzom, a orkiestra tworzy unikatowe tło dla wokalnych uniesień gwiazd europejskiej sceny musicalowej. Aranżacje muzyczne wykonał wspaniały kompozytor Jan Stokłosa. Choreografię taneczną stworzył hiszpański choreograf Santiago Bello. Widzowie przeżywają niezwykłą podróż muzyczną przez dwa stulecia istnienia musicalu, której nikt nie zapomni przez długi czas. Artyści prezentują utwory pochodzące ze spektakli, które nieustannie zachwycają widzów na całym świecie. Les Misérables, Miss Saigon, Jesus Christ Superstar, Fosse, Porgy & Bess, czy doskonale znane West Side Story to tylko niektóre z pozycji. Niewątpliwą niespodzianką dla widzów będzie utwór z musicalu Metro.

Spektakl odbędzie się w sobotę 29 lipca o godz. 18:00 oraz w niedzielę 30 lipca o godz. 18:00.

red.   

Źródło: Krakowski Teatr Variete


Więcej informacji na temat Teatru i nadchodzących wydarzeń znajdą Państwo na stronie: https://teatrvariete.pl/ oraz na portalu Facebook: https://www.facebook.com/krakowskiteatrvariete/. Bilety na wszystkie wydarzenia dostępne są na stronie teatrvariete.pl/repertuar.idź do góry powrót


 warto pomyśleć?  
Raj nie jest z tego świata, ale są na nim jego fragmenty.
(Anonim)
marzec  26  wtorek
[9.00 - 14.00]   (Proszowice - UGiM)
program "Czyste powietrze" - konsultacje indywidualne
marzec  27  środa
[17.00]   (Proszowice - UGiM)
program "Czyste powietrze" - spotkanie grupowe
marzec  28  czwartek
[10.00]   (Proszowice)
"Innowacje w uprawie warzyw" - szkolenie dla rolników
[15.00]   (Proszowice - CKiW)
program "Czyste powietrze" - spotkanie grupowe
marzec  29  piątek
DŁUGOTERMINOWE:
[wystawa fotograficzna]   Peru to nie tylko Machu Picchu
[do 30 kwietnia]    (PiMBP Proszowice)


PRZYJACIELE  Internetowego Kuriera Proszowskiego
strona redakcyjna
regulamin serwisu
zespół IKP
dziennikarstwo obywatelskie
legitymacje prasowe
wiadomości redakcyjne
logotypy
patronat medialny
archiwum
reklama w IKP
hierarchia
parametry
miejsce prezentacji
ceny
przyjaciele
copyright © 2016-... Internetowy Kurier Proszowski; 2001-2016 Internetowy Kurier Proszowicki
Nr rejestru prasowego 47/01; Sąd Okręgowy w Krakowie 28 maja 2001
Nr rejestru prasowego 253/16; Sąd Okręgowy w Krakowie 22 listopada 2016

KONTAKT Z REDAKCJĄ
KONTAKT Z REDAKCJĄ         KONTAKT Z REDAKCJĄ         KONTAKT Z REDAKCJĄ         KONTAKT Z REDAKCJĄ         KONTAKT Z REDAKCJĄ