W mieście podczas biegu będzie trudniej...

(fot. UGiM Proszowice)
(fot. UGiM Proszowice)

Proszowice, 15-09-2021

     W niedzielę, 19 września będą czasowe utrudnienia spowodowane ograniczeniami w ruchu drogowym na drogach gminnych oraz drogach powiatowych tj. ulice: Rynek, Kościuszki, Armii Kraków, Krakowska, Kosynierów, Źródlana, Władysława Jagiełły, Racławicka, Królewska, Kolejowa, Wolności, Jana Sobieskiego, Wiślana, Kazimierza Wielkiego, Mikołaja Reja, 3 Maja; oraz w Parku Miejskim.

     Utrudnienia w ruchu drogowym potrwają w godzinach od 14:30 do ok. 17:00 (tj. w czasie trwania IV. Biegu Proszowickiego). Biegacze wystartują o godzinie 15:00 z Rynku w Proszowicach.

Za wszelkie utrudnienia władze miasta i organizatorzy przepraszają, oraz proszą o cierpliwość i wyrozumiałość, a także o stosowanie się do próśb służb zabezpieczających bieg.

     Ponieważ IV. Bieg Proszowicki będzie odbywał się w okresie pandemii prosimy, aby w miejscu startu i mety biegu na płycie Rynku nie przebywały osoby nie uczestniczące w zawodach. Kibice będą mogli ustawiać się na obrzeżach Rynku, na chodniku oraz w czasie biegu wzdłuż trasy z zachowaniem odpowiedniego dystansu społecznego.

Organizator zobowiązuje się zwracać szczególną uwagę na aktualne przepisy określające organizację imprez sportowych w okresie pandemii wirusa COVID 19.

red.   

Źródło: UGiM Proszowice

(fot. UGiM Proszowice)
Artykuł pochodzi ze strony: Internetowego Kuriera Proszowskiego
Zapraszamy: http://www.24ikp.pl/serwis/mieszkancy/wiesci/20210915ugim_bieg/art.php