"Koncert z serduszkiem"

(fot. Ewelina Adamska)

Kazimierza Wielka, 16-01-2019

     "Koncert z serduszkiem" w Kazimierskim Ośrodku Kultury, który odbył się w ramach 27. Finału WOŚP przyciągnął wielką rzeszę publiczności, ale również wielu "artystów". Podczas koncertu, obok przedstawicieli Klubu Seniora, grupy teatralnej "Apropo", uczniów szkół samorządowych, wystąpili uczniowie Szkoły Podstawowej z Oddziałami Przedszkolnymi "Szkoła Twórcza" w Cudzynowicach.

     Szkoła nie na darmo nosi nazwę "Szkoła Twórcza". Uczniowie z wielkim zaangażowaniem wzięli udział w występie, prezentując cztery niełatwe układy taneczne w rytmach latino. Młodych tancerzy do występu przygotowywał Bogusław Kaczmarczyk, trener Zumby, Fitness i Salsation, właściciel Studia Profitness w Proszowicach, przy współpracy z p. Eweliną Adamską, nauczycielką "Szkoły Twórczej".

     Na pierwszy ogień poszli młodsi (kl. I-IV) z piosenkami "Mala mia" i "Hey mamma". Następnie wystąpili starsi (kl. V-VII) w rytmie piosenek "Breathe" i "Amigos con Derechos". Przy tej ostatniej, instruktor zrobił dzieciom wielką niespodziankę, tańcząc razem z nimi na scenie. Młodzi artyści zostali nagrodzeni przez publiczność gromkimi brawami.

Zdzisław Kuliś   

(fot. Ewelina Adamska)
Artykuł pochodzi ze strony: Internetowego Kuriera Proszowskiego
Zapraszamy: http://www.24ikp.pl/serwis/mieszkancy/wiesci/20190116wosp_kw/art.php