Czy więcej wf-u pomoże przy egzaminach do szkół wyższych?

(fot. źródła)

Piotrkowice Małe, 12-05-2023

     Zespół Szkół w Piotrkowicach Małych wzbogacił ofertę technikum logistycznego o klasę z rozszerzonym programem wychowania fizycznego. Na szkolnym facebooku zaprasza absolwentów szkół podstawowych do podjęcia nauki na tym właśnie kierunku:

Lubisz sport? Uwielbiasz być w ciągłym ruchu? Chcesz nabyć nowych umiejętności związanych z aktywnością fizyczną? Chciałbyś by sport towarzyszył ci przez całe życie? W dzisiejszych czasach wielu młodych ludzi wybiera dalszą ścieżkę kariery zawodowej w szeregach służb mundurowych, podejmując chęć dalszej nauki na uczelniach wojskowych czy sportowych. Jednym z najważniejszych etapów rekrutacji są testy sprawnościowe, które z roku na rok są bardziej wymagające. W związku z tym przygotowaliśmy w naszej ofercie edukacyjnej na rok 2023/2024 technikum logistyczne z rozszerzonym programem wychowania fizycznego.

Atrakcyjność podjęcia służby dla młodych ludzi bez względu na płeć daje poczucie stabilnej i pewnej pracy zawodowej. Dla wielu będzie to możliwość wykonywania wymarzonego zawodu oraz niesienia pomocy innym.

Oprócz uzyskania atrakcyjnego zawodu logistyka, rozbudowany program wychowania fizycznego realizowany przez 5-letni tok nauki daje gwarancję pozytywnie zdanych testów sprawnościowych dla przyszłych kandydatów na strażaków, policjantów, oficerów czy studentów Akademii Wychowania Fizycznego.

Zapraszamy!red.   

źródła: Zespół Szkół w Piotrkowicach Małych

(fot. źródła)
Artykuł pochodzi ze strony: Internetowego Kuriera Proszowskiego
Zapraszamy: http://www.24ikp.pl/serwis/ko/oswiata/20230512zspio_wf/art.php