Zdzisław Kuliś nominowany do nagrody Scyzoryki 2018!

(fot. nadesłane)

Proszowice, 4-06-2018

     Nasz redakcyjny kolega Zdzisiek Kuliś został po raz kolejny nominowany do nagrody Scyzoryki edycja 2018 w dziale Literatura/Proza.

     Serdecznie namawiamy do głosowania na tego interesującego twórcę, którego często można "spotkać" na naszych łamach. Oprócz artykułów informacyjnych, możemy przeczytać jego wiersze, publikacje książkowe drukowane w odcinkach (aktualnie śledzimy losy młodego chłopca w serii "Przygody Franka Karierowicza"). Nasz kandydat opisany jest TUTAJ.

Informacje o konkursie:

Wybierany jest najlepszy wykonawca w kategorii Literatura/Proza. Najlepszy w tej kategorii otrzyma statuetkę Scyzoryka. W tej kategorii nominowano wykonawców z województwa świętokrzyskiego. Po "kliknięciu" na zdjęcie kandydata można przeczytaj zgłoszone dzieło. Można głosować na trzy sposoby. Pierwszy - SMS pod numer 72355 o treści podanej przy prezentacji. Koszt SMS to 2,46 złotego z VAT. (Z jednego numeru można wysłać dowolną liczbę SMS. Za każdego SM-a otrzymają Państwo kod do e-wydania "Echa Dnia".) Drugi sposób głosowania - za pomocą klików na portalu www.echodnia.eu. Trzeci - za pośrednictwem Facebooka. Uwaga: 1 SMS = 10 punktów, 1 głos przez Facebook = 2 punkty, 1 głos przez echodnia.eu = 1 punkt.

Głosowanie zakończy się w piątek, 8 czerwca 2018, o godzinie 21.00.

     O zwycięstwie zdecyduje największa suma liczby głosów zliczona na podstawie głosów oddanych przez Czytelników (za pośrednictwem SMS, strony internetowej www.echodnia.eu oraz aplikacji Facebook) o wadze 25 procent oraz największa suma liczby głosów na podstawie głosów jury o wadze 75 procent.

Na Zdzisława Kulisia SMS-y wysyłamy na nr 72355, o treści SP.8. PROSIMY O WYSŁANIE SMS-a!

red.   

Artykuł pochodzi ze strony: Internetowego Kuriera Proszowskiego
Zapraszamy: http://www.24ikp.pl/serwis/ko/kultura/20180604zdzisek/art.php