"Ewolucja w obrazkach" - wystawa rysunków Justyny Kierat


Proszowice, 16-10-2019

     Czy wiesz, że aby przystosować się do określonych warunków, każdy organizm na przestrzeni danego mu czasu musiał ewaluować??? Co dało początek każdemu istnieniu? PRZYJDŹ I ZOBACZ!!!

     Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Proszowicach serdecznie zaprasza na wystawę pt. "Ewolucja w obrazkach" autorstwa Justyny Kierat. Jest to zbiór rysunków na temat mechanizmów ewolucji biologicznej, która w żartobliwy sposób przybliża wybrane ewolucyjne zagadnienia. Justyna Kierat, z wykształcenia biolożka, jest popularną autorką rysunków o tematyce przyrodniczej ilustrujących materiały edukacyjne i książki. Spośród nich warto z pewnością zwrócić uwagę na atlasy zwierząt i edukacyjne kolorowanki o ptakach. Jej rysunki - nie tylko o tematyce przyrodniczej - można znaleźć także w Internecie: na autorskim blogu oraz na facebookowym fanpage'u "Pod Kreską".

Wystawę można oglądać w holu Miejskiej Biblioteki Publicznej w Proszowicach, Rynek 16 od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 do 18.00, w soboty 10.00 - 14.00 do końca listopada br.

PiMBP w Proszowicach   

(fot. PiMBP w Proszowicach)
Artykuł pochodzi ze strony: Internetowego Kuriera Proszowskiego
Zapraszamy: http://www.24ikp.pl/serwis/ko/biblioteki/20191016wobrazkach/art.php