Dziewczęta z Victorii srebrne...

od lewej: Ola, Lena, Tosia, trener Iza Feldy (fot. Tomasz Paryż)
(fot. Tomasz Paryż)

Kazimierza Wielka, 16-02-2019

W ubiegłym tygodniu, 9 lutego w hali Kazimierskiego Ośrodka Sportowego odbył się III Noworoczny Turniej Minisiatkówki o Puchar Burmistrza Miasta I Gminy w Kazimierzy Wielkiej. Do stolicy powiatu zjechały się drużyny z woj. świętokrzyskiego oraz małopolskiego. W rozgrywkach brało udział kilkanaście zespołów z następujących drużyn: MKS MOS Wieliczka, APS Smoki Kraków, Salos Kraków, SP Dobromierz, APS Niepołomice, UKS 22 Kraków, SP nr 2 Krzeszowice, Solna Wieliczka oraz gospodarze turnieju Victoria Kazimierza Wielka.

Dziewczęta rywalizowały ze sobą w kategorii siatkarskich dwójek. Poziom turnieju stał na bardzo wysokim poziomie, a pojedynki rozgrywane były systemem grupowym. Po bardzo zaciętych i emocjonujących setach I miejsce wywalczyła drużyna ze SP nr 2 w Krzeszowicach, srebro zdobyły dziewczyny z Victorii Kazimierza Wielka w składzie: Lena Wójcik, Ola Paryż oraz Tosia Bratek. Brąz wywalczyła drużyna z MKOS MOS Wieliczka II. Gratulacje należą się wszystkim uczestnikom turnieju, zawodniczki naprawdę wykazały się sportowym zacięciem.