Milenium przed meczem (fot. Zbigniew Pałetko)
Bartosz Śliwa - skuteczna obrona (fot. Zbigniew Pałetko)
rozgrzewka rezerwowego Milenium (fot. Zbigniew Pałetko)

Radziemice, 24-10-2017

Milenium z Radziemic wygrało mecz w Niedźwiedziu z tamtejszą drużyną - dotychczasowym liderem Krakowskiej C-Klasy. W tym meczu zdecydowanym faworytem był gospodarz. Zauważmy że przeciwnicy są liderami rozgrywek, a w dodatku w pierwszym meczu przeciwko Milenium wygrali aż 6-0.

Mecz rozpoczął się od straconej bramki już w 7 minucie, co nie wróżyło dobrego zakończenia. Następnie po zamieszaniu w polu karnym przeciwnika, Krzysztof Nowak strzelił bramkę dającą remis. Niedługo później Marcin Śliwa wywierając pressing na bramkarzu rywali odebrał piłkę i wprowadził ją do pustej bramki.

Jednak przeciwnik się nie poddawał i zdołał wyrównać w 39 minucie. Wydawało się, że z takim wynikiem zawodnicy będą schodzić na przerwę, lecz bramkę do szatni zdobył Michał Szarlej po wyśmienitym rajdzie i asyście prawego obrońcy Bartłomieja Dukały.

W drugiej połowie sytuacji strzeleckich było równie dużo co w pierwszej. Obrona Milenium nie był w swojej najlepszej dyspozycji i popełniała sporo błędów. Na szczęście bramkarz LKS-u - Bartosz Śliwa wykazywał się świetnymi interwencjami, niejednokrotnie ratując zespół przed stratą bramki.

W 79 minucie Marcin Śliwa strzelił swoją drugą bramkę dającą wynik 4-2. Takim też wynikiem zakończył się mecz. LKS Milenium zagrało świetny spotkanie i zasłużenie wywozi komplet punktów z trudnego terenu.

Zbigniew Pałetko

Bramki dla LKS Milenium zdobyli: Krzysztof Nowak (11'), Marcin Śliwa (24',79'), Michał Szarlej (43').

Skład LKS Milenium: Bartosz Śliwa/Michał Krzywonos, Grzegorz Śliwa, Maciej Sikorski (35'), Bartłomiej Dukała - Szymon Sikora, Przemysław Mazurek (C), Michał Szarlej/Krzysztof Nowak, Piotr Krężołek, Marcin Śliwa.
Rezerwowi: Adam Nowak (35'), Marcin Mazurek.
Trener: Marcin Wąsowicz.

Artykuł pochodzi ze strony: Internetowego Kuriera Proszowskiego