Wygrał niedzielny turniej i cały cykl Ciżmy

(fot. archiwum IKP)

Proszowice, 11-05-2016

Ostatni klasyfikacyjny turniej "Ciżmy Stańczyka" wygrał Andrzej Solarz. Umocniło go to na niezagrożonym od miesiąca, pierwszym miejscu w klasyfikacji generalnej Proszowickich Turniejów Szachowych. Drugie miejsce zajął Zbyszek Kozerski, a trzeci był Bartek Kubacki.

Czwartą pozycję zdobył Staszek Jelonkiewicz, piątą Andrzej Żurek. Niestety w ostatnim turnieju wzięło udział tylko 5 zawodników i nie wystąpił żaden junior.

Miejmy nadzieję, że VII Proszowickie Turnieje Szachowe "Ciżma Stańczyka", które wystartują październiku lub wrześniu br. będą cieszyły się większą popularnością. Serdecznie namawiamy do wzięcia udziału w pojedynkach intelektu nad 64 polami.

Najbliższy, tym razem towarzyski turniej Ciżmy, odbędzie się tę niedzielę (15 maja) o godzinie 10.00, z przyczyn organizacyjnych został on przełożony, z niedzieli 22 maja. W przerwie zostaną rozdane nagrody i dyplomy dla najlepszych zawodników całego cyklu.

Zapraszamy do gry i kibicowania!

Więcej o Proszowickich Turniejach Szachowych "Ciżma Stańczyka" można przeczytać na stronie poświęconej cyklowi - www.cizma.24ikp.pl.