na pierwszym planie Andrzej S. (z lewej) i Zbyszek (fot. Andrzej Banaś)
Piotrek (z prawej) gra z Jurkiem (fot. Andrzej Banaś)
Staszek walczy z Maćkiem (z prawej) (fot. Andrzej Banaś)

Proszowice, 2-02-2016

Zwycięzcą rozegranego w ostatnią niedzielę (31 stycznia), siódmego turnieju, 6. edycji "Ciżmy Stańczyka" został Andrzej Solarz, który zdobył 6 pkt. na siedem możliwych. wyprzedził on Staszka Jelonkiewicza (5 pkt.) i Andrzeja Banasia (5 pkt.).

Tuż za podium na czwartym miejscu uplasował się najlepszy junior Piotrek Banaś (4). Piąte miejsce zdobył Zbyszek Kozerski (4), szóste Maciek Słodowski (2), siódmy był Jurek Bereza (2).

Niestety w tym turnieju uczestniczyło tylko 7 szachistów. Nieobecny był między innymi wicelider klasyfikacji generalnej Bartek Kubacki i dwaj mocni zawodnicy spoza Proszowic Marek Krzyk i Rysiek Grochot. Mamy nadzieję, że na rozgrywkach w niedzielę 14 lutego, zjawią się wszyscy "starzy bywalcy" Ciżmy.

CIĄGLE LICZYMY NA NOWYCH GRACZY!!! - zapraszamy!

Więcej o Proszowickich Turniejach Szachowych "Ciżma Stańczyka" można przeczytać na stronie poświęconej cyklowi - www.cizma.24ikp.pl.