zwycięzcy Rzeczpospolitej Partyzanckiej 1944
Andrzej Solarz (z lewej) i Bartosz Kubacki podczas rozgrywek Ciżmy
(fot. Andrzej Banaś)
Proszowice, 20-01-2015

W tę niedzielę (18 stycznia) odbył się 8. turniej V. edycji Proszowickich Turniejów Szachowych "Ciżma Stańczyka". W przerwie pomiędzy rundami odbyło się uroczyste zakończenie rozgrywek w klasyfikacji "Rzeczpospolita Partyzancka 1944". Wprawdzie rozgrywki w RP44 zakończyły się w grudniu jednak oficjalne wyniki zostały ogłoszone dopiero w niedzielę.

Klasyfikację generalną RP44 w kategorii OPEN wygrał Bartłomiej Kubacki przed Andrzejem Solarzem i Zbigniewem Kozerskim (wszyscy z Klubu Szachowego "Stańczyk"). Nagrodę w kategorii JUNIOR za zwycięstwo odebrał Piotrek Banaś, drugie miejsce zajął Kacper Kozera, a trzecie Miłosz Grochot. GRATULUJEMY!!!

Jakby dla potwierdzenia swojej "dominacji", 8. turniej "Ciżmy" wygrali w swoich kategoriach zwycięzcy Rzeczpospolitej Partyzanckiej.

Następny (9.) turniej "Ciżmy Stańczyka" zostanie rozegrany w niedzielę 1 lutego w proszowickim domu kultury o godzinie 10.00.