Po raz trzeci wygrał Zbyszek

(fot. IKP)
Proszowice, 2-02-2014

Dzisiejsze rozgrywki (8/3) 4. Proszowickich Turniejów Szachowych "Ciżma Stańczyka" - "Rzeczpospolita Partyzancka 1944" wygrał (już po raz trzeci w tej edycji) Zbigniew Kozerski zdobywając 6 pkt. z 7 możliwych. Drugie miejsce zajął Bartłomiej Kubacki (5,5) a trzecie Andrzej Solarz (4,5).

Miejsca kolejne zajęli był Marek Krzyk (4,5), Ryszard Grochot (4) i Piotrek Banaś (4 pkt., który wyprzedził swojego tatę Andrzeja [4]). Piotrek okazał się też najlepszym juniorem, w tej klasyfikacji wyprzedził Kacpra i Kingę Kozera.

W klasyfikacjach generalnych sytuacja zmienia się jak w kalejdoskopie zawodnicy po lepszym dla siebie turnieju awansują o 2-3 pozycje aby później spaść o kilka pozycji. Różnice punktowe pomiędzy zawodnikami nie są duże, co czyni rozgrywki bardzo interesującymi.

Klasyfikacje, szczegółowe wynik rozegranych turniejów i inne wiadomości zamieszczone są na stronie internetowej turnieju pod adresem www.cizma.24ikp.pl.

Zapraszamy na najbliższy turnie, który będzie rozegrany 16 lutego (niedziela) o godzinie 10.00 w proszowickim domu kultury.