Paleo Pogoń Proszowice - MKS MOS Wieliczka 3:0

(fot. ikp)
Proszowice, 5-12-2012

Po wygranej 3:1 w Tomaszowie Lubelskim, Paleo Pogoń w dniu dzisiejszym (5 grudnia), gościła MKS MOS Wieliczka. Zawodniczki i trenerzy znają się od wielu lat. W wieku juniorskim zawodniczki obu zespołów osiągały sukcesy w skali kraju.

Wynik pojedynków między tymi zespołami, bez względu na zajmowane aktualnie miejsca w tabeli, zawsze był wielką niewiadomą. Tak było i tym razem. Pierwszy set zapowiadał zaciętą walkę o wygraną. Świadczy o tym wynik pierwszego seta 26:24 dla Pogoni.

W następnych setach, za sprawą bardzo dobrej obrony i mocnych uderzeń zawodniczki Paleo wygrały 25:13 i 25:17. Paleo Pogoń Proszowice umocniła swoją wysoką, bo czwartą pozycję w II lidze kobiet.

Zespół Pogoni trenowany przez Dariusza Pomykalskiego wystąpił w składzie: Mariola Bucka, Eliza Koperczak, Ola Kośmider, Klaudia Noga, Kaja Rydzyńska, Justyna Skowron, Jagoda Szkodny, Justyna Szwajca, Dorota Szymska, Agnieszka Wożniak, Iza Zemełka, Małgorzata Żyła.