Proszowianka wygrywa!

(fot. ikp)
13-06-2011

Świetny mecz zaoferowali nam piłkarze Proszowianki Proszowice i Pcimianki Pcim. Proszowianie wygrali na wyjeździe 2-1, a bramki dla Proszowianki strzelali: Dawid Wrona i Tomasz Przeniosło.

Mecz rozpoczął się od ataków Proszowianki co zaowocowało bramką w 14 minucie. Piłkę wywalczył Michał Perlik, a Maciej Przeniosło zagrał do Dawida Wrony, który strzałem w długi róg bramki pokonał bramkarza. Kolejne minuty to już przewaga gospodarzy, którzy w 29 minucie strzelili bramkę na 1-1.

W drugiej połowie zarysowała się przewaga Proszowianki, która prowadziła mecz, nie dopuszczając przeciwników pod własne pole karne. Kolejne ataki proszowian przyniosły efekty w 55 minucie kiedy to w polu karnym faulowany był Patryk Kowalski, a jedenastkę na bramkę zamienił Tomasz Przeniosło. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie, a warty odnotowania jest świetny mecz Macieja Przeniosło.

Proszowianka pod wodzą Wojciecha Sochy, zwyciężyła pewnie i zasłużenie i zajmuje obecnie 12 miejsce w tabeli.