Proszowianka, Agricola - relacje

(fot. ikp)
11-04-2011

Wieczysta Kraków - Proszowianka Proszowice 2-1 (2-1)

Komentuje Krzysztof Sobesto, trener Proszowianki: Przegraliśmy na własne życzenie. Wskutek fatalnych błędów w środku obrony straciliśmy dwa gole. Przed przerwą zdobyliśmy kontaktową bramkę - po bardzo ładnym rozegraniu piłki przed szesnastką T. Przeniosła podał prostopadle do Jarzmika, a ten strzelił celnie obok bramkarza. Po przerwie graliśmy głównie na połowie gospodarzy, ale zabrakło zdecydowania pod bramką. W końcówce mogliśmy wyrównać, ale Kutela był tak zaskoczony prezentem od bramkarza rywali, że trafił w niego. Wieczysta głównie skupiła się na wrzutkach. W polu byliśmy lepszym zespołem, ale więcej bramek zdobyli miejscowi i wygrali.

Bramki: 1-0 Rubak 13', 2-0 Lachowicz 35', 2-1 Jarzmik 40'.

Proszowianka: Zawartka - Jelonkiewicz, Szaporów, Sołek, Wrona - Perlik, T. Przeniosło, Gorzkowski, M. Przeniosło (46 Gałkowski) - Jarzmik, Kowalski (75 Kutela). .

Sportowe Tempo
 (fot. ikp)

Agricola Klimontów - Northstar Miechów 2 - 1 (0-1)

Mecz odbył się w niedzielę (10 kwietnia) na stadionie w Opatkowicach. Lider zwycieżył, chociaż długo prowadzili goście. Agricola zdecydowanie przeważała w drugiej połowie, miała 12 rzutów rożnych i trzy sytuacje w których powinna zostać zdobyta bramka. W meczu dodatkowym zawodnikiem był bardzo silny wiatr, który często zmieniał kierunek lotu piłki.

Bramki: 0-1 Bartosz Ordys lob nad bramkarzem 6', 1-1 Michał Bogucki głową po rzucie rożnym 47', 2-1 Michał Bogucki z rzutu karnego 70'.

Agricola: Mzyk - Wojcieszek, Kot, Bogucki, Chorązki (55' G. Piotrowicz) - Stachura, M. Stanek, T. Piotrowicz, Wirek - Bielecki, Gajda (46' Frączek).

Sędziował: Maciej Budzik z Modlnicy.
Widzów: 45 (5 z Miechowa).