Turniej - wyniki

Dzień drugi

AZS WSBIP KSZO Ostrowiec wygrywa turniej w Proszowicach

Proszowice 5-09-2010

W Finałowym spotkaniu KSZO zrewanżowało się PLKS Pszczyna za wczorajszą porażkę zwyciężając 3:1 i cały turniej, która musiała zadowolić się 2 miejscem, w meczu o 3 miejsce Pogoń długo stawiała opór drużynie Skawy UEK. W II secie była bardzo bliska wygrania całego seta i doprowadzenia do stanu 1:1, w emocjonującej końcówce seta doświadczenie przyjezdnych wzięło górę rozstrzygając tę patrię na przewagi 26:24 i całe spotkanie 3:0.Mimo zajęcia 4 miejsca Pogoń Paleo zaprezentowała się z bardzo dobrej strony z renomowanymi drużynami, nawiązując z nimi równorzędną walkę.

Dzień pierwszy
PLKS Pszczyna - MKS POGOŃ Proszowice (fot. as)
Proszowice, 4/5-09-2010

Minął pierwszy dzień turnieju zorganizowanego przez klub Pogoń Proszowice. Niestety po walce nasze dziewczyny przegrały dwa mecze. Zajmują ostatnie miejsce, prowadzą zawodniczki z Pszczyny (PLKS), które odniosły dwa zwycięstwa. Drużyna z Krakowa (ELITESKI) i Ostrowca Świętokrzyskiego mają po jednym zwycięstwie.

Niestety nasze dziewczyny nie mają już szans na zagranie w finale A, nie wiadomo jednak z kim będą walczyły o III miejsce.

Jutro (w niedzielę) o godzinie 11.00 zagrają ostatni mecz w fazie eliminacyjnej z AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, a o godzinie 12.30 zagrają mecz o trzecie miejsce.