GTA Online: Wskocz do halloweenowego bunkra po potrójne nagrody i wiele innych rzeczy!
    Dzisiaj jest poniedziałek, 24 czerwca 2024 r.   (176 dzień roku) ; imieniny: Danuty, Jana, Janiny Noc świętojańska    
 |   serwis   |   wydarzenia   |   informacje   |   skarby Ziemi Proszowskiej   |   Redakcja   |   tv.24ikp.pl   |   działy autorskie   | 
 |   struktura powiatu   |   nasze parafie   |   konkursy   |   prossoviana   |   zaduszki ZP   |   poszukujemy   |   okaż serce INNYM   |   różne RAS   |   porady, inf.   |   RAS-2   |   RAS-3   | 

serwis IKP / informacje / RAS-2... / GTA Online: Wskocz do halloweenowego bunkra po potrójne nagrody i wiele innych rzeczy!


O G Ł O S Z E N I A
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
Kursy walut
NBP 2023-01-24
USD 4,3341 +0,23%
EUR 4,7073 -0,24%
CHF 4,7014 -0,22%
GBP 5,3443 -0,38%
Wspierane przez Money.pl


GTA Online: Wskocz do halloweenowego bunkra po potrójne nagrody i wiele innych rzeczy!


7-12-2020

     Mnóstwo gier z okazji na przykład świąt bożego narodzenia uruchamia różne "eventy", podczas których gracze mogą wygrywać unikalne nagrody lub po prostu wypełniać wyjątkowe misje. W gry automaty hazardowe też czekają na was cykliczne bonusy i premie!

     Z okazji Halloween osoby grające w GTA Online będą miały szansę na zdobycie potrójnych nagród w "Halloween Bunker Series" oraz 2x więcej GTA$ i punktów RP w krwawych misjach halloweenowych.

     Popularne święta i wydarzenia bardzo często odbijają swoje piętno na gamingu właśnie w postaci cyklicznych wydarzeń. Gracze mogą więc liczyć nie tylko na upamiętnienie rocznicy wydania swojej ulubionej gry (np. World of Warcraft), ale również brać udział w ciekawych minigrach związanych z na przykład Wielkanocą. Szukanie zająca lub ukrytych koszyków z kolorowymi jajkami można spotkać w wielu grach MMO.

     Tego typu wydarzenia to również doskonały sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy np. na skórkach lub specjalnych wyglądach broni. Z pozoru zyskuje na tym każda ze stron, gracz może się dobrze bawić i kupić pewne dodatkowe rzeczy do swojej postaci, a producent ma okazję zarobić.

Skiny, skrzynki i PayToWin

     Praktycznie każdy z nas oswoił się już z mikrotransakcjami w grach. Początkowo były to mikrotransakcje niezmieniające zbyt wiele w samej rozgrywce. Dotyczyły one właśnie skinów i wyglądu poszczególnych broni. Niektórzy producenci poszli jednak krok dalej i na przykład w Path of Exile wprowadzone zostały mikrotransakcje pozwalające na zwiększenie ilości zakładek w skrzynce, w której gracze chowają zdobyte w trakcie misji lub map przedmioty.

     Gaming przeszedł więc od mikrotransakcji niewpływających na rozgrywkę aż do takich udogodnień, które pozwalają zaoszczędzić sporo nerwów (pod tym na pewno podpiszą się osoby, które musiały co kilka dni czyścić swoją skrzynkę w Path of Exile). Co prawda kupno dodatkowych zakładek w skrzynkach nie wpływa na wydajność naszej postaci, ale z pewnością pozwala zapomnieć na dłuższy czas o konieczności sprzątania swojej zagraconej skrzynki.

     Problem pojawia się w momencie, w którym gracz może zyskać znaczną przewagę poprzez kupowanie rzeczy za prawdziwe pieniądze, które od razu można sprzedać na rynku w danej grze. Z takim problemem obecnie boryka się Tibia, w której można kupić tak zwane Tibia Coiny, które to z kolei można od razu sprzedać na rynku za sporo złotych monet (czyli podstawowej waluty obowiązującej w świecie tej gry). Za pozyskane w ten sposób pieniądze gracz może od razu zakupić mnóstwo zapasów i najlepsze bronie, które pozwolą na zdobywanie doświadczenia bez zmartwień.

     W takim wypadku gracz z mniej zasobnym portfelem musi grać rozsądniej niż ten, który może pozwolić sobie na zakup setek, a nawet tysięcy Tibia Coinów. Nie trzeba również wspominać, że grając rozsądniej i podnosząc nawet najmniej warte przedmioty, tracimy więcej czasu, niż ktoś, kto nie musi się kompletnie martwić podnoszeniem czegokolwiek, ponieważ wszelkie straty jest w stanie zrekompensować sobie za pomocą Tibia Coinów. Jest to model rozgrywki, który przez wielu graczy uważany jest za Pay To Win, czyli konieczność płacenia prawdziwych pieniędzy w celu szybszego awansowania w tabelach i rankingach.

     Jeżeli gracze będą pozwalali na takie posunięcia stosowane wobec nich, wówczas w przyszłości możemy spotkać się z grami, w których od razu będziemy mogli kupić najlepsze umiejętności i awansować naszą postać na najwyższy poziom, która będzie posiadać najlepszy ekwipunek.

red.   idź do góry powrót


 warto pomyśleć?  
Tańcz, zanim muzyka się skończy.
Żyj, zanim Twoje życie się skończy.
(cytaty bliskie sercu)
czerwiec  24  poniedziałek
czerwiec  25  wtorek
czerwiec  26  środa
czerwiec  27  czwartek
DŁUGOTERMINOWE:
PRZYJACIELE  Internetowego Kuriera Proszowskiego
strona redakcyjna
regulamin serwisu
zespół IKP
dziennikarstwo obywatelskie
legitymacje prasowe
wiadomości redakcyjne
logotypy
patronat medialny
archiwum
reklama w IKP
szczegóły
ceny
przyjaciele
copyright © 2016-... Internetowy Kurier Proszowski; 2001-2016 Internetowy Kurier Proszowicki
Nr rejestru prasowego 47/01; Sąd Okręgowy w Krakowie 28 maja 2001
Nr rejestru prasowego 253/16; Sąd Okręgowy w Krakowie 22 listopada 2016

KONTAKT Z REDAKCJĄ
KONTAKT Z REDAKCJĄ         KONTAKT Z REDAKCJĄ         KONTAKT Z REDAKCJĄ         KONTAKT Z REDAKCJĄ         KONTAKT Z REDAKCJĄ