Strony z typami na remis: wybór LegalBukmacher
    Dzisiaj jest sobota, 18 maja 2024 r.   (139 dzień roku) ; imieniny: Alicji, Edwina, Eryka M. Dzień Muzeów    
 |   serwis   |   wydarzenia   |   informacje   |   skarby Ziemi Proszowskiej   |   Redakcja   |   tv.24ikp.pl   |   działy autorskie   | 
 |   struktura powiatu   |   nasze parafie   |   konkursy   |   prossoviana   |   zaduszki ZP   |   poszukujemy   |   okaż serce INNYM   |   różne RAS   |   porady, inf.   |   RAS-2   |   RAS-3   | 

serwis IKP / informacje / różne RAS... / Strony z typami na remis: wybór LegalBukmacher
O G Ł O S Z E N I A
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
Kursy walut
NBP 2023-01-24
USD 4,3341 +0,23%
EUR 4,7073 -0,24%
CHF 4,7014 -0,22%
GBP 5,3443 -0,38%
Wspierane przez Money.pl


Strony z typami na remis: wybór LegalBukmacher

(fot. nadesłane)

17-03-2023

     Typy bukmacherskie to stawki, które można typować w serwisie bukmacherskim. Nikt nie da jednak gwarancji, że przedstawiony typ i analiza na 100% wejdzie u buka. Obecnie bukmacherzy dla Polaków oferują swoim klientom różnorodne legalne typy bukmacherskie. Przede wszystkim w ofertach piłkarskich hazardziści spotykają wiele stawek, które dotyczą następujących typów:
 • powyżej/poniżej;
 • BTTS;
 • handicap;
 • DNB, czyli zakłady bez remisu.
     Ponadto typy można też podzielić na długoterminowe, przedmeczowe i live. Pełna lista zdarzeń, na które można postawić pieniądze, nazywana jest linią. Ta różnorodność jest trudna do ogarnięcia, szczególnie dla początkującego gracza, dlatego LegalBukmacher przygotował poniższy artykuł, aby pomóc graczom wybrać najlepsze strony do typowania zakładów.

Jak typować typy na remis

     Obstawianie remisów to zdecydowanie szukanie typów, które mają bardzo wysokie kursy. W serwisach bukmacherskich, obstawiając hokej czy piłkę nożną, można szybko zauważyć, że kursy na remisy zwykle nie spadają z pewnego pułapu. Czy mecz koszykówki może zakończyć się remisem? Nie, ponieważ jest to sport, w którym mecz nie może zakończyć się remisem. Najczęściej typy na remisy występują w piłce nożnej. Każde spotkanie piłkarskie może być rozstrzygnięte na 3 sposoby. Chodzi zwycięstwo gospodarzy, wygrana gości i remis. Remisy w ligach piłkarskich to częste zjawisko. Remisy najlepiej typować w takich ligach:
 • Premier League
 • La Liga
 • Serie A
 • Bundesliga
 • Ekstraklasa
     W powyżej wspomnianych ligach piłkarskich istnieje 28-30% szans na remis, co oznacza, że co trzy lub cztery mecze drużyny remisują. Bukmacherzy zazwyczaj wystawiają wysokie kursy na ten wynik, co czyni typy na remisy atrakcyjnymi dla klientów. Strategia typowania remisów polega na wyszukiwaniu meczów piłkarskich o największym prawdopodobieństwie uzyskania równego wyniku i jednocześnie wysokich kursach.

Kiedy obstawiać remisy

     Piłkarscy eksperci wiedzą, że są sytuacje, w których typy na remis są na rękę zarówno drużynie gospodarzy, jak i drużynie gości. Często o podziale punktów decyduje również taktyka drużyn. Są zespoły defensywne, które skupiają się na tym, by nie zdobywać bramek w spotkaniach z wyżej notowanymi przeciwnikami - wtedy również można liczyć na remis.

     Remisy odgrywa też ważną rolę w fazach play-off rozgrywek europejskich. Gdy faworyt gra pierwszy etap u siebie, bezbramkowy remis stawia go w korzystnej sytuacji przed rewanżem na swoim stadionie.

Jak wybrać najlepsze strony z typami na remis

     Zanim zaczniemy typować zakłady, warto poświęcić chwilę czasu na wybór dobrej strony z typami na remis. Należy korzystać tylko z legalnych bukmacherów działających w Polsce na podstawie zezwolenie Ministerstwa Finansów. Udział w nielegalnych zakładach wiąże się z wysokimi grzywnami i odpowiedzialnością karną.

     Wybierając najlepszego bukmachera (podobno jak to robiliśmy w naszej recenzji - https://legalbukmacher.com/betfan/), oferującego sprawdzone typy na dziś, warto zwrócić uwagę na następujące kryteria:
 1. Licencja. Informacja na ten temat powinna się znajdować na oficjalne stronie bukmachera. W przypadku braku jakichkolwiek informacji o licencji warto opuścić stronę, ponieważ gra na takim portalu może skutkować negatywnymi konsekwencjami.
 2. Wybór dyscyplin sportowych. Warto sprawdzić jakie sporty można typować w danym serwisie i czy bukmacher oferuje dyscypliny sportowe, w których może paść remis.
 3. Oferta zakładów i lig. Chodzi tu o rodzaje zakładów na różne sporty. Warto też zweryfikować jakie ligi można typować u bukmachera.
 4. Reputacja bukmachera. Należy zapoznać się z recenzjami fachowych ekspertów o wybranej firmie bukmacherskie. Warto też poczytać opinie realnych graczy na temat typowania zakładów w serwisie hazardowym.
     Listę wiarygodny polskich bukmacherów można znaleźć na naszej stronie. Na portalu LegalBukmacher zostały przedstawione tylko legalne firmy bukmacherskie, które posiadają odpowiednią licencję i certyfikaty. Do najpopularniejszych platform bukmacherskich warto zaliczyć: STS, Fortuna, TotalBet, TotlaBet, LVBet. Na naszej stronie znajdziesz też ranking bukmacherów i porównasz firmy hazardowe pod wieloma kryteriami w jednym miejscu.

     Ciekawą opcją jest Toto Liga system. Jest to zakład bukmacherski stworzone specjalnie dla fanów piłkarskich, które przypominają nieco grę w znane Lotto. W Toto Lidze stawiamy na wynik 13 meczów (wygrana lub remis) określonych przez operatora hazardowego w jednym z 3 dostępnych zestawów: liga polska, liga angielska lub inne ligi.

Czym jest progresja remisów

     Najbardziej znanym systemem typowania stosowanym w zakładach remisowych jest progresja na remisy. Jak system progresywny jest wykorzystywany w zakładach na remisy? Otrzymujesz polecenie, aby wybrać jedną drużynę, która ma największe szanse na remis. Co się dzieje dalej? Kolejno stawiasz zakłady na remisy w meczach tej ekipy, ustalając zakład początkowy. Jeśli stawka okaże się przegrana, stawiasz na remisy w kolejnych spotkaniach, jednak z podwójną stawką startową.

     Wszystko to odbywa się aż do żądanego wyniku, kiedy Twoja stawka okaże się wygrana (ekipa remisuje). Następnie wracasz do swojego pierwotnego zakładu i możesz aktywować e-progresję od nowa, wybierając inną drużynę do postawienia na remis.

Progresja remisowa wygląda następująco:
 1. Stawka na remis - zakład 20 PLN (typ przegrany).
 2. Stawka na remis - zakład 40 PLN (typ przegrany).
 3. Stawka na remis - zakład 80 PLN (typ przegrany).
 4. Stawka na remis - zakład 160 PLN (typ wygrany).
     Podczas korzystania z tej opcji, ważne jest, aby wybrać wiarygodnego bukmachera. W rankingach dostępnych na naszej stronie znajdują się tylko legalni bukmacherzy, oferujący typy na remis. Warto więc założyć konto na jednym z tych portali i cieszyć się rewelacyjną grą. Warto zaznaczyć, że typowanie na remis może okazać się bardzo wciągające. Należy więc pamiętać o zasadach odpowiedzialnej gry.

     Należy korzystać, tylko z bukmacherów legalnie działających w Polsce tj. posiadających, wydane przez Ministerstwo Finansów, zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Uczestnictwo w nielegalnych zakładach bukmacherskich, wiąże się z konsekwencjami narażenia się na wysokie kary pieniężne oraz odpowiedzialność karną.

     Pamiętaj również, że uczestnictwo w zakładach wzajemnych jest hazardem. Uprawiając hazard można stracić kontrolę nad graniem i uzależnić się. Uprawianie patologicznego hazardu, czyli tego, będącego wynikiem uzależnienia, może w skrajnych przypadkach prowadzić do zadłużenia, problemów zdrowotnych, zawodowych oraz rodzinnych. Pamiętaj, aby uczestnicząc w zakładach bukmacherskich:
 • nigdy nie pożyczać pieniędzy na grę;
 • nigdy nie starać się odrobić strat po przegranej grze;
 • zachować równowagę pomiędzy grą i innymi zajęciami;
 • nie traktować gry jako sposób na zarabianie pieniędzy;
 • grać tylko pieniędzmi przeznaczonymi na rozrywkę, nie używać tych przeznaczonych na codzienne wydatki.


red.   idź do góry powrót


 warto pomyśleć?  
Tańcz, zanim muzyka się skończy.
Żyj, zanim Twoje życie się skończy.
(cytaty bliskie sercu)
maj  18  sobota
[00.00-15.00, 15.00-24.00]   (Proszowice, Ostrów)
Proszowicki Triathlon Lotników - jazda na rowerze, biegi
[17.00-23.00]   (Miechów)
Noc Muzeów, otwarcie wystawy "Widziały już Racławice Armaty wzięte na kosy..."
[...]   (Małopolska)
26. edycja Małopolskich Dni Dziedzictwa Kulturowego - Nic dziwnego!
maj  19  niedziela
[00.00-15.00]   (Ostrów)
Proszowicki Triathlon Lotników - biegi
[13.00]   (Proszowice)
VIII. Stary Motór w Proszowicach
[14.00]   (Czajęczyce)
uroczyste otwarcie świetlicy, 50-lecia założenia Koła Gospodyń Wiejskich w Czajęczycach
[...]   (Małopolska)
26. edycja Małopolskich Dni Dziedzictwa Kulturowego - Nic dziwnego!
maj  20  poniedziałek
maj  21  wtorek
DŁUGOTERMINOWE:
PRZYJACIELE  Internetowego Kuriera Proszowskiego
strona redakcyjna
regulamin serwisu
zespół IKP
dziennikarstwo obywatelskie
legitymacje prasowe
wiadomości redakcyjne
logotypy
patronat medialny
archiwum
reklama w IKP
szczegóły
ceny
przyjaciele
copyright © 2016-... Internetowy Kurier Proszowski; 2001-2016 Internetowy Kurier Proszowicki
Nr rejestru prasowego 47/01; Sąd Okręgowy w Krakowie 28 maja 2001
Nr rejestru prasowego 253/16; Sąd Okręgowy w Krakowie 22 listopada 2016

KONTAKT Z REDAKCJĄ
KONTAKT Z REDAKCJĄ         KONTAKT Z REDAKCJĄ         KONTAKT Z REDAKCJĄ         KONTAKT Z REDAKCJĄ         KONTAKT Z REDAKCJĄ