Zakłady bukmacherskie: czym jest kod promocyjny?

(fot. nadesłane)

31-05-2019

     Bukmacherzy na różny sposób przyciągają nowych graczy. Oczywiście przede wszystkim liczy się sama oferta zakładów, natomiast obecnie znaczenie mają także inne aspekty. O tym, dlaczego nowy gracz wybiera tego, a nie innego bukmachera decydują w dużej mierze oferowane przez nich promocje i bonusy. Na tym tle szczególnie ciekawą i jednocześnie ekskluzywną ofertą są kody promocyjne.
  1. Bonusy od bukmacherów
  2. Kod promocyjny a bonus bukmacherski
  3. Dlaczego warto?

Bonusy od bukmacherów

     Bukmacherzy na różny sposób starają się zachęcić do udziału w zakładach kolejnych graczy. Starają się zarówno przyciągnąć nowych, jak również zmobilizować do dalszej gry już tych zarejestrowanych. Jednym z najlepszych sposobów są bonusy bukmacherskie, czyli oferty umożliwiające zdobycia dodatkowych środków na grę. Każdy z bukmacherów w swojej ofercie ma tego typu bonusy. Skierowane są one zarówno do nowych, jak i starych graczy. Są to bonusy powitalne umożliwiające złożenie pierwszego zakładu bez depozytu lub zwiększające środki przy wpłacie pierwszej kwoty. Są to także oferty związane z konkretnymi zakładami. Informacje o wszystkich tego typu bonusach dostępne są na stronach bukmacherów. Skorzystać może z nich każdy gracz, o ile tylko spełni wymagane warunki. Kody promocyjne to jednak nieco inny typ oferty.

Kod promocyjny a bonus bukmacherski

     Bonusy to oferta pochodząca od samych bukmacherów, kody to z kolei promocyjne i często bardzo ekskluzywne dodatki do tych bonusów. Zwiększają one znacząco wartość bonusu. Informacji o nich gracz nie znajdzie jednak na stronie bukmachera, ale współpracujących z nim partnerów. Najczęściej szukać ich można na stronach poświęconych tematyce zakładów. Na przykład na https://zapytajbukmachera.pl/sts-kod-promocyjny/ znaleźć można obecnie 4 dodatkowe kody dedykowane zakładom STS. Dzięki nim można otrzymać dodatkowo 25 zł do wykorzystania podczas gry, dodatkowe 20 zł na grę w aplikacji mobilnej. Aktualny jest także bardzo atrakcyjny bonus dla nowych graczy, który przy rejestracji pozwala zdobyć środki w wysokości 1000 zł. Oczywiście każdy z tego typu bonusów rządzi się swoimi prawami, natomiast jest to szansa na zdobycie realnych środków na dodatkową grę.

Dlaczego warto?

     Kody promocyjne to szansa na większy kapitał początkowy, który w przypadku graczy rozpoczynających swoją przygodę z zakładami może mieć bardzo duże znaczenie. Kody nie służą jednak wyłącznie do uzyskania wyższego i atrakcyjniejszego bonusu powitalnego. Te ekskluzywne oferty to także szansa na dodatkowe środki dla stałych graczy. Tego typu promocji nie da się zdobyć w żaden inny sposób niż poprzez kody promocyjne.

red.   

Artykuł pochodzi ze strony: Internetowego Kuriera Proszowskiego
Zapraszamy: http://www.24ikp.pl/info/ras/20190531lh_promocyjny/art.php