Podróż dookoła świata w jeden dzień? Wygraj bilety do Parku Miniatur w Inwałdzie

(fot. Parku Miniatur)

Proszowice, 29-07-2021

     Decyzja o kierunku wakacyjnej podróży może wywołać prawdziwy zawrót głowy. A gdyby możliwe było zwiedzenie całego świata w zaledwie jeden dzień? Marzenie to bez problemu zamienia się w rzeczywistość w Inwałdzie. Tutaj, w Parku Miniatur, każdy niezależnie od wieku, znajdzie moc zabawy. 10 hektarów powierzchni, kryje nie tylko wiernie odwzorowane miniatury, ale również rodzinny lunapark, średniowieczną warownię, czy krainę ruchomych smoków, a także inne niespodzianki.

     Mnogość propozycji na spędzenie czasu w Parku Miniatur jest tak duża, że warto pomyśleć o zarezerwowaniu sobie na zabawę tutaj więcej niż jednego dnia. Miejsce to powstało w 2008 roku, jako jeden z pierwszych tego typu parków w Polsce, z tą różnicą, że poza miniaturami wykonanymi z dbałością o najmniejsze szczegóły, każdy odwiedzający znajdzie tutaj dodatkowe możliwości rodzinnej zabawy połączonej z edukacją. Starsi goście docenią piękno parkowych ogrodów, a młodsi wyszaleją się na placach zabaw i lunaparkowych atrakcjach. Co więcej, każdy kolejny sezon przynosi nowości.

(fot. Parku Miniatur)

- W sezonie 2020 do naszej kolekcji miniatur z całego świata dołączył fragment Wielkiego Muru Chińskiego odwzorowany w skali 1/2, lunapark wzbogacił się o rodzinny Egipt Spinning Coaster, zaś w sąsiedztwie Warowni Inwałd udostępniliśmy Salę Wielkich Klocków - raj dla młodych budowniczych, rozwijający kreatywność i wyobraźnię przestrzenną - wylicza Marek Gawęda, pomysłodawca i jeden z właścicieli Parku Miniatur Inwałd.

     Tegoroczny sezon w Świecie Marzeń trwa już w najlepsze, a goście, którzy zdecydują się na przyjazd odkryją kolejne nowości. Wśród nich Smocze Tratwy, czyli doskonałą rozrywkę na wodzie w otoczeniu ruchomych smoków. Na najmłodszych czeka ogromny Małpi Gaj, a dzieci na pewno chętnie skorzystają również z toru Twister Mini Kart, gdzie zmierzą się w wyścigu w gokartach napędzanych siłą własnych mięśni. - W sierpniu planujemy również otworzyć Park Wodnych Doświadczeń, czyli wodny plac zabaw, który pozwoli na zapoznanie się z podstawowymi prawami fizyki. Stawiamy tutaj na naukę poprzez zabawę, podczas której każdy będzie mógł sam uruchomić wodne urządzenia i przekonać się jak działają - opowiada Marek Gawęda.

(fot. Parku Miniatur)

     Bilety wstępu do parku, których cena zaczyna się już od 46,55 zł (kupując bilet online zyskujecie 5% zniżki!) uprawniają do całego dnia zabawy na wszystkich atrakcjach Parku Miniatur i Warowni Inwałd. Wszystkie szczegóły dotyczące zabawy w Parku Miniatur można znaleźć na stronie www.parkminiatur.com. Tutaj również znajdują się informacje dotyczące możliwości zrealizowania Bonu Turystycznego, którym można zapłacić za bilety wstępu i vouchery gastronomiczne.

KONKURS!!!

Dla Czytelników naszego portalu przygotowaliśmy konkurs, w którym do zdobycia jest 10 podwójnych zaproszeń do Parku Miniatur w Inwałdzie. Aby zdobyć jedno z nich wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Wymień przynajmniej jedną z nowości, które pojawiły się w ofercie Parku Miniatur w sezonie 2021.

Odpowiedzi należy przesłać drogą mailową na adres konkursy@24ikp.pl. Na odpowiedzi czekamy do 20 sierpnia br. - decyduje termin nadesłania poprawnej odpowiedzi!!! (zaproszenia będą czekały na zwycięzców do końca października 2021 w kasie parku).

red.   

Źródło: Parku Miniatur w Inwałdzie

Artykuł pochodzi ze strony: Internetowego Kuriera Proszowskiego
Zapraszamy: http://www.24ikp.pl/info/konkursy/20210729inwald/art.php