Dzisiaj jest niedziela, 02 października 2022 r.   (275 dzień roku) ; imieniny: Racheli, Sławy, Teofila +św. Aniołów Stróżów,Dzień bez Piwa    
 |   serwis   |   wydarzenia   |   informacje   |   skarby Ziemi Proszowskiej   |   Redakcja   |   tv.24ikp.pl   |   działy autorskie   | 
 |   struktura powiatu   |   nasze parafie   |   konkursy   |   prossoviana   |   zaduszki ZP   |   poszukujemy   |   okaż serce INNYM   |   porady, informacje...   |   różne RAS   |   RAS-2   | 

serwis IKP / informacje / konkursy / Podróż dookoła świata w jeden dzień? Wygraj bilety do Parku Miniatur w Inwałdzie
O G Ł O S Z E N I A
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
Kursy walut
NBP 2022-09-30
USD 4,9533 -1,58%
EUR 4,8698 +0,13%
CHF 5,0714 -0,95%
GBP 5,5560 +2,26%
Wspierane przez Money.pl


Podróż dookoła świata w jeden dzień? Wygraj bilety do Parku Miniatur w Inwałdzie

(fot. Parku Miniatur)

Proszowice, 29-07-2021

     Decyzja o kierunku wakacyjnej podróży może wywołać prawdziwy zawrót głowy. A gdyby możliwe było zwiedzenie całego świata w zaledwie jeden dzień? Marzenie to bez problemu zamienia się w rzeczywistość w Inwałdzie. Tutaj, w Parku Miniatur, każdy niezależnie od wieku, znajdzie moc zabawy. 10 hektarów powierzchni, kryje nie tylko wiernie odwzorowane miniatury, ale również rodzinny lunapark, średniowieczną warownię, czy krainę ruchomych smoków, a także inne niespodzianki.

     Mnogość propozycji na spędzenie czasu w Parku Miniatur jest tak duża, że warto pomyśleć o zarezerwowaniu sobie na zabawę tutaj więcej niż jednego dnia. Miejsce to powstało w 2008 roku, jako jeden z pierwszych tego typu parków w Polsce, z tą różnicą, że poza miniaturami wykonanymi z dbałością o najmniejsze szczegóły, każdy odwiedzający znajdzie tutaj dodatkowe możliwości rodzinnej zabawy połączonej z edukacją. Starsi goście docenią piękno parkowych ogrodów, a młodsi wyszaleją się na placach zabaw i lunaparkowych atrakcjach. Co więcej, każdy kolejny sezon przynosi nowości.

(fot. Parku Miniatur)

- W sezonie 2020 do naszej kolekcji miniatur z całego świata dołączył fragment Wielkiego Muru Chińskiego odwzorowany w skali 1/2, lunapark wzbogacił się o rodzinny Egipt Spinning Coaster, zaś w sąsiedztwie Warowni Inwałd udostępniliśmy Salę Wielkich Klocków - raj dla młodych budowniczych, rozwijający kreatywność i wyobraźnię przestrzenną - wylicza Marek Gawęda, pomysłodawca i jeden z właścicieli Parku Miniatur Inwałd.

     Tegoroczny sezon w Świecie Marzeń trwa już w najlepsze, a goście, którzy zdecydują się na przyjazd odkryją kolejne nowości. Wśród nich Smocze Tratwy, czyli doskonałą rozrywkę na wodzie w otoczeniu ruchomych smoków. Na najmłodszych czeka ogromny Małpi Gaj, a dzieci na pewno chętnie skorzystają również z toru Twister Mini Kart, gdzie zmierzą się w wyścigu w gokartach napędzanych siłą własnych mięśni. - W sierpniu planujemy również otworzyć Park Wodnych Doświadczeń, czyli wodny plac zabaw, który pozwoli na zapoznanie się z podstawowymi prawami fizyki. Stawiamy tutaj na naukę poprzez zabawę, podczas której każdy będzie mógł sam uruchomić wodne urządzenia i przekonać się jak działają - opowiada Marek Gawęda.

(fot. Parku Miniatur)

     Bilety wstępu do parku, których cena zaczyna się już od 46,55 zł (kupując bilet online zyskujecie 5% zniżki!) uprawniają do całego dnia zabawy na wszystkich atrakcjach Parku Miniatur i Warowni Inwałd. Wszystkie szczegóły dotyczące zabawy w Parku Miniatur można znaleźć na stronie www.parkminiatur.com. Tutaj również znajdują się informacje dotyczące możliwości zrealizowania Bonu Turystycznego, którym można zapłacić za bilety wstępu i vouchery gastronomiczne.

KONKURS!!!

Dla Czytelników naszego portalu przygotowaliśmy konkurs, w którym do zdobycia jest 10 podwójnych zaproszeń do Parku Miniatur w Inwałdzie. Aby zdobyć jedno z nich wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Wymień przynajmniej jedną z nowości, które pojawiły się w ofercie Parku Miniatur w sezonie 2021.

Odpowiedzi należy przesłać drogą mailową na adres konkursy@24ikp.pl. Na odpowiedzi czekamy do 20 sierpnia br. - decyduje termin nadesłania poprawnej odpowiedzi!!! (zaproszenia będą czekały na zwycięzców do końca października 2021 w kasie parku).

red.   

Źródło: Parku Miniatur w Inwałdzieidź do góry powrót


 warto pomyśleć?  
Zawsze jest dobry dzień, kiedy otwierasz szczęśliwe oczy.
(ks. Jan Twardowski)
październik  2  niedziela
[13.00]   (Proszowice)
Jesienny piknik strzelecki i zwyczaje babiego lata
[14.00-18.00]   (Nowe Brzesko)
Rodzinne Święto Latawca
październik  3  poniedziałek
[13.30]   (Proszowice)
Spotkanie z udziałem minister Agnieszki Ścigaj
październik  4  wtorek
październik  5  środa
DŁUGOTERMINOWE:
PRZYJACIELE  Internetowego Kuriera Proszowskiego
strona redakcyjna
regulamin serwisu
zespół IKP
dziennikarstwo obywatelskie
legitymacje prasowe
wiadomości redakcyjne
logotypy
patronat medialny
archiwum
reklama w IKP
hierarchia
parametry
miejsce prezentacji
ceny
przyjaciele
copyright © 2016-... Internetowy Kurier Proszowski; 2001-2016 Internetowy Kurier Proszowicki
Nr rejestru prasowego 47/01; Sąd Okręgowy w Krakowie 28 maja 2001
Nr rejestru prasowego 253/16; Sąd Okręgowy w Krakowie 22 listopada 2016

KONTAKT Z REDAKCJĄ
KONTAKT Z REDAKCJĄ         KONTAKT Z REDAKCJĄ         KONTAKT Z REDAKCJĄ         KONTAKT Z REDAKCJĄ         KONTAKT Z REDAKCJĄ